• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

«У природи немає поганої походи» — всі ми знаємо цю фразу. Але любити дощову погоду буде простіше, якщо у вас є якісна парасолька.

На ТЦ "Барабашово" представлений великий вибір моделей, тільки перевірені виробники та відмінна якість допоможуть вибрати парасольку з задоволенням.

Ви можете обрати парасольку складну або парасольку тростину. У складних парасольок може бути три варіанти механізмів: механічний, напівавтомат і повний автомат. Парасолі тростини випускаються з механічним або напівавтоматичним механізмом.

При виборі парасольки рекомендуємо звертати увагу на такі деталі, як спиці, пружини і заклепки на каркасі.

Перш за все потрібно заглянути і під купол. Що важливо — спиці не повинні бути легкими, алюмінієвими. У місцях зчленування ланок повинні стояти заклепки, при погляді на які не повинно бути асоціації, що вони тримаються на «чесному слові».  Вибрати з 8 або 10 спицями — справа смаку і Ваших переваг, але 10-спицеві міцніше і важче, що, погодьтеся, накладає певні обмеження на носіння такого аксесуару в жіночій сумочці, наприклад.

Якщо говорити про матеріал купола, Ваші пристрасті будуть вирішальними: блискучий і розкішний сатин, жаккард або приємний на дотик понж — проте не варто забувати, що нейлон, який використовується в найдешевших таких аксесуарах (не плутати з поліестером!), може погіршити здатність Вашої парасольки відштовхувати вологу.  

Ви завжди знайдете паросольки на Барабашово великий вибір та обрати необхідну модель.

Для своїх відвідувачів ТЦ «Барабашово» на своїй сторінці в Instagram підготував розіграш двох чудових парасольок від @dzoni.vn4.  

Приймайте участь у конкурсі.

Умови дуже прості:
1. Бути підписаним на @barabashovo_officialpage та @dzoni.vn4
2. Відмітити у коментарях друга чи подружку (кількість коментарів не обмежуємо)
3. Поставити лайк посту

7 жовтня о 16:00 за допомогою рандомного сервісу визначимо двох переможців. Результати опублікуємо у сторіз.

 

Деталі за посиланням

 



← Більше новин / 28 вересня 2020, 12:59

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!