• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Дякуємо «ТСН» за хороший сюжет про наш ТЦ «Барабашово». Не дивлячись на всі складнощі та проблеми, ринок живе, він продовжує відроджуватись та нарощувати оберти. Наші підприємці героїчно допомагали харків’янам з усім необхідним для життя під обстрілами, роблять це й зараз, подекуди - на руїнах. Та готуються до масштабної реконструкції, яка зробить Торгівельний центр набагато зручнішим як для продавців, так і для покупців, не скорочуючи при цьому робочі місця. 

 

Про майбутню реновацію розповіли керівники міста та Концерну «АВЕК»:

 

-  Тут будуть обладнані дитячі майданчики, фуд-зони, прогулянкові зони. У нас є багато невеликих об’єктів, буквально по 1 кв.м – вони будуть переміщені до єдиного великого комплексу, - Андрій Вінаков, президент Концерну «АВЕК та Ко».

 

-  Це не значить, що там будуть скорочувати робочі місця для підприємців. Але там з’явиться сучасні торгові місця, обладнані згідно з європейськими нормами, - Ігор Терехов, харківський міський голова.

 

Сюжет за посиланням:

https://tsn.ua/video/video-novini/masshtabna-rekonstrukciya-na-scho-peretvoryat-harkivskiy-rinok-barabashova.html← Більше новин / 30 листопада 2022, 14:42

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!