• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

На сьогодні ТЦ “Барабашово” є одним із найбільших логістичних гуманітарних хабів Харкова та України загалом. Незважаючи на значні руйнування об'єкта після російських атак, підприємці знаходять можливості для гуманітарної допомоги нужденним і починають відроджувати свій бізнес.

Тисячі співробітників «Концерну АВЕК», Торгового Центру «Барабашово», підприємців Торгового Центру з перших днів війни допомагають нашим Збройним Силам і територіальній обороні. Харків – це справжнє місто-герой і кожен харків'янин, хто не залишив своє рідне місто, хто допомагає йому витримати та жити – приклад мужності та патріотизму. Сьогодні ми всі разом на захисті рідного міста. У єдності наших захисників, волонтерів, усіх, хто забезпечує життєдіяльність нашого міста – наша непереможна сила.

Однак є й ті, хто в ці важкі часи вдається до ганебної практики мародерства, цинічно прикриваючись “доцільністю воєнного часу". У місті є непоодинокі випадки незаконного заволодіння транспортними засобами громадян та організацій, зухвале порушення прав приватної власності тощо.

До офісу “Концерну АВЕК”, який і так сильно постраждав під час обстрілу центру міста, неодноразово здійснювалися напади групами озброєних людей, які намагались заволодіти майном компанії. Останній випадок трапився вчора, але охорона Концерну змогла дати відсіч злодіжникам.

Підтримуємо всі дії правоохоронних органів та СБУ, які в ці нелегкі часи дають жорстку відсіч кожному випадку мародерства та порушення закону в місті. Особливо, коли злодії маскуються під учасників тероборони та воїнів-захисників з лав ЗСУ. Кожен випадок має бути розслідуваний та покараний. Зі свого боку готові максимально сприяти правоохоронцям. Повага до закону, прав і свобод кожної людини – це вибір усіх українців, за який ми готові боротися до переможного кінця!← Більше новин / 4 квітня 2022, 11:01

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!