• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Через повномасштабне вороже вторгнення в Україну економіка нашої країни падає. Як йдеться в огляді Мінфіну, ніколи раніше в нас не було такого важкого падіння. Війна несе з собою біль, жах, руйнування, знищення, але ще й супутником війни завжди була вимушена бідність людей. Як наголосили у Світовому банку, цього року в Україні спостерігається десятикратне зростання бідності, і це безпосередньо пов’язано з війною. За прогнозами Світового банку, до кінця наступного року 55 % українців можуть опинитися на межі бідності. Хай цей прогноз не виправдається, завдяки мужності та героїзму наших ЗСУ та міцності нашого тилу. Але підтримати людей у цей складний час – це першочергове завдання для бізнесу, незалежно від його розмірів, для якого соціальна відповідальність – не порожній звук.

 

«Малий та середній бізнес в Україні зазнав значних втрат внаслідок війни. Але, попри все, підприємці «Барабашово» знаходять можливості залишити свій товар доступним для покупців. Це важко, але «Барабашово» тримає марку соціального Торговельного Центру. Ціна має значення – це актуальний споживчий запит як ніколи. - наголосили в Адміністрації ТЦ «Барабашово».

 

Згідно останніх моніторингів споживчих уподобань, Торговельний центр «Барабашово» надає одні з найдешевших цінових пропозицій за великою кількістю товарів у різних асортиментних групах.← Більше новин / 25 жовтня 2022, 19:10

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!