• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

«Барабашово» був, є і буде. Усі чутки навколо того, що «Барабашово» припинить своє існування, які з’явилися у деяких харківських пабліках - це відверті маніпуляції. Варто користуватися лише перевіреною інформацією із офіційних джерел. Зокрема, заявою Харківської міської ради, де чітко вказується на те, що «ринок Барабашово» як існував, так і існуватиме в оновленому сучасному та комфортабельному вигляді». 

 

Як повідомив президент Концерну АВЕК та Ко Андрій Вінаков, є спільне розуміння з владою міста щодо доцільності створення якісно нових міських багатофункціональних комплексів, які сприятимуть економічному розвитку як окремих об’єктів, так і місту у цілому. Наразі тривають роботи з розробки та узгодження концепції реконструкції Торговельного центру «Барабашово».   

 

«Барабашово» нічого не загрожує, навпаки, мова йде про подальший розвиток Торговельного центру із урахуванням сучасних тенденцій інноваційної розбудови територій. Ми маємо на меті зробити «Барабашово» комфортним для відвідувачів та економічно привабливим для підприємців. Наголошуємо, що всі робочі місця після реконструкції Торговельного Центру залишаться» – підкреслив Андрій Вінаков.← Більше новин / 16 лютого 2023, 16:31

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!