• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

П’ять питань щодо реновації ТЦ «Барабашово»

 

- Чи збережеться «Барабашово» як Торговельний центр?

 

- Так, безумовно. Заплановані роботи спрямовані, по перше, на відновлення знищеного через ворожі обстріли й, по-друге, на те, щоб зробити торгівельний кластер більш сучасним, інноваційним, комфортним та зручним як для підприємців, які на ньому працюють, так і для покупців. Це не знесення ТЦ й не перепрофілювання, а саме реконструкція та реновація, виведення його діяльності на якісно новий рівень. 

 

- Чи вистачить усім підприємцям ТЦ «Барабашово» торгових місць після реконструкції?

 

- При розробці концепції повоєнного відновлення ТЦ «Барабашово» одним з ключових моментів, що закладені в її основу, є збереження робочих місць для усіх підприємців Торговельного центру, які надалі бажають на ньому працювати, та забезпечення можливості подальшої роботи в режимі не лише роздрібного, а й оптового продажу. Створення на його території нових логістичних (у т.ч. нова автомобільна дорога), офісних чи житлових об’єктів обов’язково буде узгоджуватися з інтересами підприємців ТЦ «Барабашово». 

 

- Що нового передбачає концепція реновації ТЦ «Барабашово»?

 

- Окрім потужного та сучасного торговельного кластеру, концепція передбачає створення на частині зруйнованих ворожими обстрілами майданчиків сучасних споруд офісного, житлового, розважального, культурного, освітнього, рекреаційного та іншого призначення із сучасною транспортною логістикою. Філософія їх створення передбачає, що це буде сприяти розвитку торговельного кластеру і жодним чином обмежувати його. Усі новозбудовані об'єкти будуть повністю відповідати сучасним вимогам пожежної безпеки, санітарним та іншим нормам. При повному збереженні функціоналу має істотно зрости комфорт та безпека як підприємців, так і відвідувачів ТЦ.

 

- На якому етапі зараз перебуває проєкт реновації ТЦ «Барабашово»?

 

- Наразі презентована лише концепція реновації та розпочато роботу над детальним Проєктом реконструкції та розвитку "Барабашово". Він буде затверджений обов’язково лише після обговорень та консультацій з підприємцями ТЦ та провідними вітчизняними та світовими галузевими фахівцями. Цей проєкт буде створений у тісній співпраці з харківським міським головою та фахівцями міськради та повністю відповідатиме оновленому Генплану міста. Передбачається, що він стане одним з 13 якірних проєктів повоєнного відновлення Харкова. Проєкт обов'язково пройде процедуру за форматом громадських слухань, в якій візьмуть участь підприємці, жителі прилеглих районів міста та всі охочі.

 

- Чи буде працювати ТЦ «Барабашово» в процесі реконструкції?

 

- Концепція реновації ТЦ «Барабашово» передбачає поступове поетапне проведення усіх будівельних робіт без повного переривання роботи на жоден день. Поетапна дорожня карта проведення робіт передбачає можливості для підприємців з переміщення своїх торговельних об’єктів з тимчасово закритих на реконструкцію зон до працюючих. Робочі місця будуть зберігатися й у підприємців не буде необхідності переривати діяльність на час будівництва. Наявні потужності дозволяють запропонувати на перехідний період необхідні торговельні площі без додаткового навантаження на бізнес орендарів.← Більше новин / 17 листопада 2022, 18:46

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!