• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Головне правило взимку – тримати ноги в теплі. Але як зробити це, якщо не плануєш купувати нове зимове взуття? На допомогу прийдуть устілки. Саме вони є важливим елементом зручного та теплого взуття.  

 

«Барабашово» має величезний вибір різноманітних устілок. Але що треба знати, щоб обрати саме ті устілки, які допоможуть не застудитися? 

 

Зимові устілки діляться на повстяні (войлочные), вовняні та багатошарові. Повстяні комфортні в носінні, ідеально вбирають вологу і майже не деформуються на відміну від вовняних. Найголовніше – повстяні устілки створюють додатковий тепловий прошарок у зимовому взутті. 

 

Якщо хочете мати найтепліші устілки за всі можливі, зверніть увагу на багатошарові. Їх люблять рибалки та мисливці взимку. Нижня сторона такої устілки зазвичай має прошарок із фольги, середній шар – полімерний, а верхній виконаний з вовни. Багатошарові устілки створюють відмінний тепловий ефект за будь –яких холодних погодних умов. 

 

Ви вже маєте устілки? Залишилися з минулого року? Хочемо лише зауважити, що зимові устілки рекомендується міняти кожного сезону. 

 

Тож, утеплюємося, щоб бути здоровими.← Більше новин / 29 листопада 2022, 14:57

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!