• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • info@barabashovo.com

ТЦ «Барабашово» є одним з найкращих торгових об’єктів країни, що нараховує 8 торговельних майданчиків за асортиментом товарів і розташуванням. Загальна орендна площа складає понад 300 000 кв.м, тут більше ніж 16 000 торгових і складських приміщень. Щодня «Барабашово» відвідує від 30 до 60 тисяч людей з різних регіонів України.

На території ТЦ «Барабашово» знаходяться кілька відділень банків і фінансових установ, безліч кафе та фудкортів, медичний комплекс, поліція, пожежна частина  і термінал міського громадського транспорту. Навколо території торговельного центру розташовані 16 автостоянок здатних вмістити понад 5 тисяч автомобілів, мікроавтобусів та автобусів.

Торговельний центр «Барабашово» став пунктом перетину прямих товарних потоків з різних країн світу, плацдармом для просування товарів місцевого виробництва, місцем появи та розвитку для багатьох виробників і приватних підприємців. Про «Барабашово» можна говорити як про найбільшу платформу для розвитку приватного бізнесу, а також як про найбільший соціально значимий об'єкт та роботодавець в Харківській області.

Торговельний центр постійно розвивається та рухається у напрямку модернізації інфраструктури та бізнесу. Переваги «Барабашово» — найширший асортимент товарів для різних категорій покупців, низькі ціни та зручне розташування. Вони обумовлюють популярність «Барабашово» серед покупців з різних міст України та ближнього зарубіжжя.

Переглянути об’єкти інфраструктури Барабашово та категорії можна за посиланням — карта
← Більше новин / 17 липня 2020, 12:19

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!