• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Майже з самого початку повномасштабної агресії на Торговельному центрі «Барабашово» почав свою роботу Гуманітарний хаб. Підприємці «Барабашово» спільно з командою співробітників Торговельного центру об‘єднали свої зусилля заради допомоги Збройним Силам України та харків‘янам у тяжкий час війни. 

 

У пріоритеті у волонтерів «Барабашово» – діти. Бебі-бокси для немовлят, памперси, дитяче харчування, багато інших необхідних для малечі речей. У Гуманітарному хабі є безкоштовні пропозиції і для дорослих: біля 1000 одиниць одягу у день отримують харків‘яни , серед яких переважна кількість тих, чия оселя зруйнована або пошкоджена. Особливу увагу волонтери приділяють нашим захисникам та захисницям, переселенцям та мешканцям деокупованих територій. Здійснено понад 80 виїздів з вкрай необхідними речами та продуктами харчування.       

   

«Зараз час єднання та взаємодопомоги. Ми співпрацюємо з більш ніж 25 громадськими організаціями та благодійними фондами» - каже керівниця Гуманітарного Хабу Ірина Денісова. На «Барабашово» наголошують, що Гуманітарний Хаб не припинить свою роботу і після нашої перемоги. Бо повоєнні часи не будуть легкими. Але кожен харків‘янин повинен бути впевненим у підтримці та допомозі.← Більше новин / 30 грудня 2022, 15:20

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!