• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Грошова допомога на розвиток малого бізнесу в Україні

Компанія HOSTiQ.ua запустила програму підтримки малого бізнесу України.

Раз на місяць за допомогою рандомайзеру буде обиратись переможець, що отримає 20000 грн на розвиток бізнесу.

За даними European Business Association, 18% малих підприємців в Україні розглядають можливість закриття свого бізнесу через карантин, а 78% втратили до 75% доходу. Хостингова компанія HOSTiQ.ua запустила програму підтримки малих підприємців України, щоб допомогти тим, чий бізнес страждає під час карантину.

Учасником програми може стати власник будь-якого зареєстрованого малого бізнесу на території України, окрім ігрового бізнесу; фармбізнесу; інфобізнесу (тренінги та курси); бізнесу з виробництва/реалізації зброї, тютюнових, алкогольних виробів, товарів/послуг інтимного характеру.

Щомісяця серед всіх учасників, що пройшли відбір, розігрується 20000 гривень. Критерії відбору можна подивитись на сторінці програми.

Анкети на участь приймаються до 20 лютого 2021 року. 

Кожний учасник, незалежно від того, отримав він грошовий приз чи ні, може скористатись бонусами та знижками на різні послуги від партнерів програми та виграти безкоштовне користування послугами HOSTiQ.ua.

Довідка

Програма підтримки малого бізнесу від HOSTiQ.ua – соціально відповідальний внесок компанії в розвиток малого бізнесу в Україні.

HOSTiQ.ua  – українська компанія, яка допомагає бізнесу заробляти онлайн: надає послуги хостингу для сайтів, домени, SSL-сертифікати і компетентну підтримку 24/7. Займається благодійністю.

Контакти

Олена Сусол, менеджерка з комунікацій HOSTiQ.ua

E-mail: pro@hostiq.ua
← Більше новин / 2 лютого 2021, 15:44

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!