• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • info@barabashovo.com

Хеловін – сучасне міжнародне свято, витоки якого беруть початок в Ірландії. Святкується він в ніч на День всіх святих – з 31 жовтня на 1 листопада. Раніше в Європі вважалося, що саме в цю ніч настає новий рік та відбувається перехід до зими.

Це свято вважається найстрашнішим в році, адже в цей день злі духи і нечисть виходять на землю. Захиститися від них допомагають моторошні костюми і страшні обличчя, вирізані з гарбуза. 

До наших днів залишилася традиція одягання костюма, але він вже не обов'язково повинен бути страшним. Священний вогонь замінили вогники свічок, які встановлюють в «світильник Джека».

Також існує традиція випрошування солодощів. Діти надягають костюм, беруть спеціальні відерця в формі "світильника Джека" і йдуть від хати до хати з криками Treat or trick! ( "Цукерки або смерть").

Вже зараз на ТЦ "Барабашово" можна знайти безліч атрибутики та декору, які дозволять створити символічну атмосферу в будинку або офісі, широкий вибір костюмів, масок, наборів гриму, маскарадних, жартівливих і «зловісних» аксесуарів, наборів для розіграшів, павутина, маски, гарбузи та безліч супутніх дрібниць.

Всі костюми та атрибутику можна придбати оптом і в роздріб!

Встигніть підготуватися до свята! Підберемо костюмчик відьми або пірата. Зберемо набір декорацій із гарбуза, павутиння чи кажанів.

Без готового образу не підете! 

Нагадуємо графік роботи ТЦ "Барабашово":

Понеділок - Неділя: з 7:00 до 16:00

П'ятниця - санітарний день

Пн та чт - оптові дні← Більше новин / 28 жовтня 2020, 13:01

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!