• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Адміністрація "Барабашово" разом із Радою Підприємців торговельного центру вирішили відновити програму "Моя мова", яка успішно реалізовувалася протягом 2018-2020 років. У рамках реалізації цієї програми також відновлять роботу онлайн-курси з ділової української мови.

- Наш торговельний центр багатонаціональний. Та це зовсім не заважає й ніколи не заважало нашим підприємцям працювати на добробут та захист України. Ми розуміємо, шо мова має значення. Тож і відродили наші курси ділової української мови. Кожен, хто забажає, безкоштовно може їх відвідувати. Та, в першу чергу, ми орієнтуємося на наших підприємців, реалізаторів та технічний персонал, - прокоментували ініціативу в адміністрації торговельного центру.

 

Заявки на участь в онлайн-курсі з ділової української мови просимо надсилати в повідомлення на офіційну сторінку Facebook "Барабашово Харків".

 

Довідка

Комплексна програма "моя мова" стартувала в квітні 2018 року ц, відповідно до календарного плану, тривала два роки. В рамках програми було остаточно проведено переформатування усіх зовнішніх, внутрішніх та ділових комунікацій торговельного центру на україномовне, замінені таблички і вказівники, завершений остаточний перехід дротового "Радіо Барабашово" на український контент.

Крім того, в рамках програми два роки функціонували Курси з ділової української мови. За час роботи курсів понад 1000 підприємців змогли отримати відповідні знання, покращити рівень володіння українською мовою.

 

Прес-служба ТЦ "Барабашово"

Тел. (050) 220-89-96← Більше новин / 19 жовтня 2022, 15:13

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!