• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

До уваги підприємців ТЦ "Барабашово"! 

13 вересня Кабінет Міністрів України встановив нові карантинні норми та обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, вони стосуються роботи підприємств в умовах зміни карантинних зон.

Згідно з постановою, якщо область потрапляє в "червону" зону, то робота ринків, закладів громадського харчування та ТРЦ, буде дозволена лише за умови, якщо всі відвідувачі та працівники мають "зелений" COVID-сертифікат – тобто наявність двох щеплень від коронавірусу.

Дана постанова набирає чинності з 20 вересня і вже напередодні, у зв'язку зі стрімким зростанням захворюваності коронавірусу в Україні, слід очікувати зміни карантинних зон і, відповідно, поступового посилення обмежень.

Крім того, чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх відвідувачів та працівників “зеленого” COVID-сертифікату.

При попаданні Харківської області в «червону» зону ТЦ "Барбашово" планує працювати та вести торговельну діяльність.

Співробітники адміністрації ТЦ "Барабашово", а також багато підприємців вже пройшли вакцинацію. Тому закликаємо всіх, хто утримався, убезпечити себе в епідемічний період та мати можливість стабільно працювати разом з ТЦ "Барабашово".

Для всіх бажаючих отримати COVID-сертифікат – запрошуємо до медичного центру "ІНТЕРМЕД", де триває БЕЗКОШТОВНА вакцинація від COVID-19.

Запис на вакцинацію, а також консультацію можна отримати за телефонами: (066) 025-43-20 та (057) 763-42-04Подробиці за посиланням.

Оригінал постанови Кабінету Міністрів← Більше новин / 16 вересня 2021, 13:09

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!