• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Торговельний центр «БАРАБАШОВО» є найбільшою оптово-роздрібною площадкою в нашій країні, яку відвідують покупці майже зі всієї країни.

У найближчі роки ми прагнемо зробити унікальний формат торговельного міста з розвиненою інфраструктурою – з можливістю будівництва і розвитку різноформатних виробничих, складських та торгових об'єктів.

Наші проекти:

Об'єднаний логістичний центр

Цей проект надає можливість обрати партнера для вигідної доставки товару та укласти підприємцям довгострокові партнерські відносини для якісної роботи.

logistics

 

Розподільчий центр продуктів харчування

Проект націлений на вдосконалення обслуговування клієнтів ТЦ «Барабашово» у сегменті харчування – це дозволить підприємцям зекономити час на закупівлю та приділити більше часу покупцям.

Склад

 

Зона торгівлі «Made in Ukraine»

Проект готується у співробітництві з Асоціацією легкої промисловості України – планується зробити окремий майданчик для продажу улюблених товарів та текстилю від українських виробників.

Yama_Barbashovo_Render_Scene_2-(2)

З пропозиціями щодо розвитку звертайтесь за телефоном: 


Садовий центр

Проект має представляти спеціалізований майданчик з найкрупнішими розплідниками Слобожанщини, що надасть можливість усім харків’янам та гостям міста купувати все необхідне для саду та городу в одному зручному місті.

 Сад-огород

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!