• (050) 361-55-44, (063) 361-55-44
  • Щоденно з 7:00 до 16:00
  • Google Play
  • App Store
  • info@barabashovo.com

Найбільший торговельний центр у Східній Європі!

ТЦ «Барабашово» – один із найбільших торговельних центрів Східної Європи. Його по праву вважають «візиткою» Харкова і торговою Меккою України.

Унікальне поєднання оптового і роздрібного формату торгівлі, наявність складських приміщень і логістичної інфраструктури, зручне місце розташування на перетині основних транспортних потоків забезпечили Торговельному Центру «Барабашово» положення, що лідирує на ринку комерційної торгової нерухомості. «Барабашово» входить в топ-20 найбільших оптово-роздрібних комплексів у світі.

 

Наші переваги

Понад 15 тисяч підприємців ведуть свій бізнес в Торговельному Центрі «Барабашово». Майже за чверть вікову історію Торговельного Центру на «Барабашово» з’явилися цілі династії підприємців. Сьогодні наш Торговельний Центр – найбільший хаб розвитку сімейного бізнесу в Україні.

Прямі поставки товарів із зарубіжних країн, продукція вітчизняних виробників, найширший асортимент товарів і гнучке ціноутворення зробили «Барабашово» одним з найпопулярніших місць для шопінгу в Україні. Близько 30 тисяч покупців відвідує Торговельний Центр «Барабашово» щодня.

Загальні дані про ТЦ «Барабашово»:

Кількість відвідувачів ТЦ «Барабашово» в день - 20 000 - 40 000
Загальна орендна площа - більш ніж 300 000 кв.м.
Торгове покриття – Харків, Харківська область та вся Україна
Кількість торговельних об'єктів – більш ніж 16 000
Близько 5000 паркомісць

 

Почніть свій бізнес з ТЦ Барабашово!