Туры на Буковину: "Загадкова Буковина"

от 955 грн

Сезонність : круглий рік
Тривалість: 3 дні


Краще гір , можуть бути тільки гори ...


(Чернівці- Вижниця -Кам'янець-Подільський-Хотин-Чернівці)
Без нічних переїздів!


У програмі туру: Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр , архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії , площа Турецької криниці , неперевершена Панська вулиця , музей історії природи , легкодоступний перевал Німчич , « Старий замок», Хотинська фортеця/

 

 

1 ДЕНЬ

8:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі або за місцем домовленості . Запрошуємр на пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному « Маленькому Парижу » - Чернівцям . "Чернівці - це місто , де недільний день починався з Шуберта , а закінчувався дуеллю . Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом , між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи , де співали кращі сопрано , а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса , де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше , ніж кав'ярень ... ".

                                   

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток , а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет) , який зовсім недавно увійшов до світової спадщини ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі , де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію « Марічка ». Архітектурний комплекс Театральній площі з драматичним театром , а також єврейський народний дім , який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.
12:30 . Після закінчення пішохідної екскурсії обід . Після обіду чекає продовження екскурсії , а саме відвідання Резиденції Буковинських Митрополитів , де відкриється для вас вся Альма- Матер , яке побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову , червону і блакитну зали . Після закінчення екскурсії поселення в гостинцю . Вільний час . Запрошуємо вас на факультативну вечірню екскурсію вечірніми Чернівцями . Вечірнє місто - унікальне і неповторне. А також для любителів театрального мистецтва запрошуємо на виставу до Чернівецького драмтеатру (за програмою ) - ( 50 грн. З чол. ) Ночівля.

2 ДЕНЬ

08:00 Сніданок . Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Буковинські Карпати - Вижницький національний парк . У 75 -ти км на захід від Чернівців в обрамленні гір , там , де бурхливий Черемош покидає ущелину і виносить свої води на широку долину , розташувалася Вижниця - місто, яке є воротами в Буковинські Карпати . По дорозі - заїзд в музей історії природи Буковини , який був створений на гроші і сили вчителів місцевої сільської школи . У мальовничому куточку Буковини , де пролягає шлях у Карпати , а бурхливий Черемош впадає в швидкоплинний Прут , є старовинне село Зеленів . З якого боку ви не під'їхали до Зеленева , увагу приверне хороший кам'яний будинок у центрі села. Його побудувала громада села більше 100 років тому для місцевого священика. У 1986 році тут відкрито сільський музей природи рідного краю , який не має аналогів на Буковині. (Вх. квитки додатково - 10 грн.)

                  

11:00 приїзд в чарівний і неповторний екологічно чистий край Буковини - Виженка , звідки бере свій початок перевал Німчич . Перевал Німчич (586 м ) - одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах , де, до речі , знаходиться однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий вид на гірську долину , по якій тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка , яка побувала тут у липні 1901 року. « Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне , як мрія » ... Вільний час. Пропонуємо вашій увазі катання на конях ( за дод. Плату). Повернення в Чернівці приблизно в 17:00 . Ночівля .

3 ДЕНЬ

08:00 Сніданок . Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в Хотин і Кам'янець- Подолський . Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинську фортецю , яка охороняла Буковинські землі. Хотин , що приваблює туристів з усього світу , одне з найдавніших міст України , нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Місто Розміщена в Чернівецькій області України , адміністративний центр Хотинського району , на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України , один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень. Після огляду Хотинської фортеці, короткий переїзд до міста на камені - «Кам'янець - Подолсьский».

    

Стара частина міста є історико -архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей- заповідник , картинна галерея , планетарій і найцікавіше - справжній середньовічний замок! На вас чекають середньовічна Ратуша , вірменський колодязь , а також Петропавлівський костьол і багато іншого ... Після пішохідної екскурсії - обід.
13:00 обід , а після обіду - вільний час. Запрошуємо відвідати унікальний музей грошей Поділля , а також і музей Магдебурзького права . А для любителів гострих відчуттів - музей тортур ( 15 грн кожен музей).
Повернення в м. Чернівці орієнтовно в 17:00 .

 
Вартість програми:
Готель            Група з 45 людей  Група з 30 людей  Група з 17 людей
Оазис 3*                      695 грн.                 765 грн.               795 грн.
Георг Палац Голд 4*  830 грн.                 900 грн.               955 грн.

 

Вартість туру включає:

• Автобусне обслуговування
• Страховка
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою
• Супровід гіда- екскурсовода по всьому маршруту
• Проживання ( 2 ночі)
• Харчування ( , 2 обіди , 2 сніданки )

Вартість не включає:

• Особисті витрати
• Харчування ( вечері )
• Вхідні квитки (університет 20 грн дорослий , 5 грн. - дитина , Хотинська фортеця і Старий замок - 20 грн. - Дорослий , 15 грн - дитина)
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті

ВАЖЛИВО:

• Туристи , які подорожують одні , можуть бути розміщені в тримісних номерах;
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 16 чоловік;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично , по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях ;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса ;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено .

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing