Туры на Буковину: "В обіймах Карпат" (для школярів)

от 130 грн

Чернівці-Вижниця-Чернівці

Сезонність:  цілий рік

 

В програмі туруВижницький національний парк,  музей історії природи Буковинського краю, перевал Німчич.  

 

Програма туру:

08:00. Зустріч групи школярів перед школою (домовленість заздалегідь). Виїзд на екскурсію в Буковинські Карпати - Вижницький національний парк. У 75-ти км на захід від Чернівців в обрамленні гір, там, де бурхливий Черемош залишає ущелину і виносить свої води на широку долину, розташувалася Вижниця - місто, яке є воротами в Буковинські Карпати. По дорозі - заїзд в музей історії природи Буковини, який був створений на гроші і сили вчителів місцевої сільської школи. У мальовничому куточку Буковини, де пролягає шлях в Карпати, а бурхливий Черемош впадає в швидкоплинний Прут, є старовинне село Зеленів. З якого боку ви не під'їхали до Зеленева, увагу приверне хороший кам'яний будинок у центрі села. Його збудувала громада села більше 100 років тому для місцевого священика. У 1986 році тут відкрито сільський музей природи рідного краю, який не має аналогів на Буковині.



13:00 Приїзд в чарівний і неповторний екологічно чистий край Буковини - Виженка, звідки бере свій початок перевал Німчич. Перевал Німчич (586 м) - одне з найбільш мальовничих місць в Буковинських Карпатах, де, до речі, знаходиться однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий вид на полонину, по якій тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка побувала тут у липні 1901 року. «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія» ... Вільний час. Пропонуємо вашій увазі катання на конях ( за додаткову плату)

 

Вартість туру: 

Кількість: 44+4 ос. 30+3 ос. 17+1 ос.
ціна:          100 грн.  110 грн. 130 грн.

 

 

У вартість включено:                                                                           У вартість не входить:                                                   

Проїзд комфортабельним автобусом                                                          особисті витрати

Екскурсійна програма                                                                              додаткове харчування

Вхідні квитки                                                                                           факультативні екскурсії

Супровід гіда

Групове страхування

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing