Терморегулятор для теплої підлоги terneo rtp

Цену уточняйте
37193946
В наличии

Термостат для теплої підлоги terneo rtp - найдешевша модель в монтажну коробку з виносним датчиком.
Вимкнення термостата поворотом ручки.

Термостат для теплої підлоги terneo rtp - зручність в простоті

Якщо вам треба просте і зрозуміле пристрій для регулювання температури теплої підлоги , то терморегулятор terneo rtp є саме тим рішенням, яке максимально підійде вам для цього завдання. Нічого зайвого , ніяких складних налаштувань і регулювань - тільки необхідні вам функції забезпечить наш термостат для теплої підлоги.
Надійність і безпека

Завдяки продуманій конструкції і якісному виконанню , якими славляться електроприлади terneo , цей пристрій відрізняється надійністю і безпекою. Забудьте про тривалий вивченні складних інструкцій з програмування електроприладів: простим поворотом ручки ви включаєте пристрій і задаєте необхідну вам температуру на оцифрованої шкалою - в широкому діапазоні від 10 до 40 ° С. Додаткових дій не потрібно: терморегулятор сам контролює температуру , а також інтервал включення і відключення теплої підлоги.

Виконаний з міцного , легкого пластика терморегулятор відповідає всім вимогам безпеки для електричних приладів , що підтверджено відповідними випробуваннями. Також виключено випадкове включення або відключення приладу - за рахунок застосування не кнопкового , а поворотного регулятора зі зручним ходом. Для включення пристрою можна навіть не дивитися на нього , орієнтуючись на кут повороту ручки , а його робочий стан демонструє палаючий світлодіодний індикатор .
Точність і економічність

Використовуваний терморегулятором виносний датчик для підлоги R10 з триметровим кабелем отримує тільки фактичні дані температури теплої підлоги , тому прилад спрацьовує лише тоді , коли це необхідно , виключаючи непотрібний витрата електроенергії.

Термостат для теплої підлоги terneo rtp має просту конструкцію, яка не включає в себе нічого зайвого , завдяки чому він має привабливою ціною порівняно з іншими , складнішими пристроями. Але незважаючи на зовнішню простоту виконання і мінімуму додаткових функцій , при його створенні були враховані всі нюанси і особливості, що забезпечують стабільну роботу , надійний температурний контроль і високу безпеку при експлуатації терморегулятора.

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing