Світильник світлодіодний меблевий DELUX TL 4035 LED

432 грн
11098369
В наличии
+

На даний момент світлодіодні придбали широке застосування в різних областях, в першу чергу завдяки низькій вартості і ряду переваг перед компактними світильниками з люмінесцентними лампами, а також перед звичайними світильниками з застосуванням ламп накалівая або енергозберігаючих.

Світлодіодні світильники включаються відразу, без мерехтіння. Не виділяють пари ртуті, не мають ультрафіолетових і інфрачервоних випромінювань. Основною перевагою можна назвати їх високу економічність. Внаслідок чого, спостерігається зменшення споживання електроенергії. Також можна відзначити високу продуктивність і здатність роботи в різних умовах, точніше вони практично не залежать від температури і вологості навколишнього середовища. Світіння даних світильників на світлодіодах має приємний блакитний відтінок, при цьому випромінюють яскраве потужне світло, що обов'язково допоможе вам зробити робоче місце або навколишнє простір більш ефективним. Основою для більшості креативних ідей є саме світлодіодні декоративні світильники, а також поштовхом для нових світлотехнічних рішень. Вони прекрасно підходять для установки .

Підсвічування меблів дуже затребуваною сферою і набирають все більшої популярності, використання точкових світильників світлодіодного типу. Їх компактні розміри і вага дають можливість встановлювати їх в будь-яке місце корпусу меблів в залежності від потреби дизайнерських варіацій. Підсвічування для меблів виділяють встраиваемого і накладного типу, поворотні (здатні змінювати кут освітлення) і стаціонарні (неповоротні).

Підсвічування для меблів завдяки своїм компактним розмірам не виділяються з поверхні на якій розташовані, тому ідеальні для приміщень з обмеженим простором і потребою в хорошій освітленості.

Саме світлодіодні меблеві підсвічування є ідеальним вибором для створення додаткового освітлення предметів інтер'єру, т.к. володіють низькою тепловіддачею, що припятствует деформації і перегріву меблів, а також довговічністю і надійністю в експлуатації. У нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати підсвічування для меблів цікавого для Вас дизайну і придбати всі необхідні комплектуючі для їх установки, для забезпечення тривалої експлуатації.

Купити Світильник світлодіодний меблевий DELUX TL 4035 LED

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing