Світильник настільний DELUX TF-400 5Вт LED срібний

402 грн
11098333
В наличии
+

Кожній дитині необхідно особистий простір для самовираження, творчості, ігор і навчання. І кожні батьки намагаються виділити в квартирі найсвітліше приміщення під дитячу кімнату. Якісне освітлення дитячої кімнати безпосередньо визначає ефективність розвитку, навчання дитини, її настрій і здоров'я. Головною особливістю у висвітленні дитячої - це вміле і правильне комбінування природного світла з штучним.


Дослідження біологічного впливу світла на організм людини показали велику важливість вплив освітлення на самопочуття і здоров'я людей. Дія світла являє собою вплив джерел світла на вироблення гормону меланіну і його блокування. Навіть при однаковому просторовому розподілі світла та режим роботи джерел світла, ефективність їх впливу на організм людини залежить від величини синьої складової спектру випромінювання джерела світла. Джерела штучного освітлення повинні давати достатньо яскраве світло з плавними переходами.


Давайте розглянемо деякі фактори впливу освітлення на здоров'я людини:
Використання настiльних ламп розжарювання - це досить надійне, перевірені часом і доступні за ціною. Вони створюють багато тепла і інфрачервоного світла, але в їх випромінюванні не вистачає синіх і фіолетових тонів, в результаті спотворюється Кольоросприйняття. Компактні настiльних лампи - так звані енергозберігаючі - дають світло, більш схожий на сонячний, але при цьому велика частота мерехтіння ламп, особливо, люмінесцентних, і призводить до втоми і роздратованості очей. Щоденне використання мерехтливих настiльних ламп, якраз, може негативно позначитися на зорі дитини. Але на сьогоднішній день нові технології говорять про себе. Виробництво світлодіодних настiльних ламп це один з кроків до збереження здоров'я, вони не мають вищеописаних недоліків, а також володіють додатковими перевагами - відсутністю шкідливих ультрафіолетових випромінювань, і дають абсолютно рівний чистий без мерехтінь світло. Якщо ж порівнювати світлодіодні лампи з люмінесцентними, останні явно програють.


Всі джерела штучного освітлення повинні бути змонтовані з урахуванням безпеки дитини і, бажано поза зоною досяжності. Дітки завжди активні, цікаві, непосидючі. Тому настільна лампа або ж переносний світильник можуть бути не просто перевернуті на підлогу, але і розібрані до найдрібніших деталей. Тому при виборі освітлення потрібно враховувати як якість світла, так і безпеку для дитини. На сьогоднішній день найоптимальніший джерело світла - це світлодіодні лампи та настiльні світильники. На відміну від компактних люмінесцентних ламп всередині світлодіодних немає жодного шкідливої ​​речовини - та й розібрати її не так просто. Ось, наприклад, взяти світлодіодну лампу або , яка широко представлена ​​на ринку України, міцний корпус якої виконаний з якісного алюмінію, що говорить про міцність лампи і сприяє гарному теплообміну.


З точки зору безпеки можете бути спокійні по відношенню до дітей. Справа в тому, що виробником, і наявність сертифіката відповідності європейським стандартам дає споживачеві впевненість у даної продукції. Що не мало важливо використання її в дитячих кімнатах, де безпосередньо мають до них доступ діти.


Останнім часом вчені, які працюють в галузі медицини, стали проявляти все більш пильну увагу до світлодіодних ламп. Наприклад, психіатри стверджують, що м'який і рівний світло таких настiльних ламп позитивно позначається на емоційному тлі людини, заспокоює, підтримує психічне здоров'я. Розглянемо як варіант освітлення настільна лампа з абажуром. При використанні ламп розжарювання в світильниках, через тканинної абажур просвічується розпечена нитка, що викликає підвищене навантаження на очі. Світлодіодна настiльних лампа має міцний матовий пластиковий розсіювач, який безпечний при падінні лампи, і сприяє рівномірному розсіюванню світла, який дає можливість використання її в різних по дизайну світильниках і настільних лампах.


Важливо також щоб при роботі за комп'ютером джерело світла розташовувався збоку, він не повинен відображатися в екрані і знаходиться напроти очей. Якщо дитина пише правою рукою то світильник повинен розташовуватися з лівого боку. Так він буде добре освітлювати підручник, зошит і не створювати тінь від руки, що заважає при листі.


Заставу успішного навчання та гарного здоров'я - це правильне підібране освітлення робочого місця дитини. Світло від світлодіодних ламп більше схожий на природне сонячне світло - адже саме для роботи з ним і були створені наші очі!

Купити Світильник  настільний DELUX TF-400 5Вт LED срібний Ви можете в

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing