Светодиодный фонарь-электрошокер HY-8810

483 грн
32829385
В наличии
+

Светодиодный фонарь-электрошокер

Електрошокер HY- 8810 - це новинка в світі електрошокерів 2014 випуску !

Електрошокер HY- 8810 - один з найпотужніших електрошокерів на нинішньому ринку . Його потужність складає 30000W . Лише одиниці інших пристроїв подібного роду можуть з ним зрівняється . Інтернет- магазин " Наш базар" пропонує Вашій увазі детальний огляд достоїнств HY- 8810 :

До недавнього часу найпотужніший електрошокер ринку був пристрій із звичайним ліхтарем , в кращому випадку він мав три режими світіння ; і сам шокер мав потужність розряду не більш ніж 20000W ... Випуск HY- 8810 перевернув весь світ подібних пристроїв і в корінь змінив думку про них :

- На порядок збільшена потужність :

Як згадувалося вище , раніше випущені електрошокери мали потужність не більше ніж 20000W . HY- 8810 повністю змінив думку про те , що більше і бути не може , так як його потужність складає 30000W . Завдяки чому він здатний пробивати одяг товщиною до 60мм ! А також це сприяє відлякування собак на відстані більш ніж 85 метрів ...

- Покращений ліхтар:

Даний пристрій має три режимний ліхтар: яскравий , тьмяний , SOS ... Але це ще не все - ця модель шокера володіє функцією корекції розсіювання світла, тобто фокусуванням , завдяки чому Ви самі зможете налаштувати ліхтар на будь діаметр і будь-яку дальність свічення ... також світіння на більш далекі відстані забезпечує лінза. До статі кажучи , це перша модель електрошокера має лінзу !

- Електроди коронарного типу :

HY- 8810 має електроди коронарного типу ( 6 коронок ) , що забезпечує велику щільність зіткнення з тілом , а також значно збільшує площу поразки ...

- Унікальний сучасний дизайн :

Те що сучасні електрошокери виготовляються у вигляді ліхтариків вже давно не для кого не секрет ... Але звичайним ліхтариком навряд чи кого здивуєш ... Як за функціями так і з вигляду HY- 8810 - це не звичайний ліхтар зі слабеньким шокером - це професійний ліхтар з найпотужнішим електрошокером !

- Металевий корпус :

HY- 8810 на 97% виконаний з металу ... Решта 3 % корпусу пристрою виготовлені з струмоізолюючі матеріалів ...

- Вбудований запобіжник :

Запобіжники на пристроях подібного роду вже давно не новинка , але проте даними компонентом володіють далеко не всі електрошокові пристрої ... Електрошокер HY- 8810 , подібно до деяких раніше випущеними моделями ( 1101 , 1108 , 1109 і т.д) з метою забезпечення безпеки власника має два запобіжники : внизу шокера і перемикач режимів ( ліхтар , шокер , вимикання ) .

- Малі габарити пристрою :

Незважаючи на велику кількість удосконалень довжина HY- 8810 становить 19 см в довжину , а його вага всього лише 255 грам . Тобто він ідеально підійде як чоловікові так і жінці , так як не займе багато місця нив кишені , ні в жіночій сумочці !

- Простота в експлуатації:

Не дивлячись на велику кількість поліпшень і самих функцій пристрою , HY- 8810 дуже простий у використанні ... По даному розділу він практично нічим не відрізняється від інших електрошокерів : внизу пристрою запобіжник ( ON - OFF ) , бігунок - перемикач режимів , ну і сама кнопка включає безпосередньо шокер ; єдиною зміною в експлуатації є регулятор зума , що обертається в дві сторони , регулюючи дальність і діаметр світіння ...

Виходячи з перерахованих вище достоїнств HY- 8810 - це вишукане , але в той же час саме потужний пристрій самооборони ; це перший електрошокер поєднує в собі професійний ліхтар і засіб самозахисту ; це найпотужніша конструкція серед подібних пристроїв на ринку ; це кращий вибір шокера , про який Ви ніколи не пошкодуєте! Інтернет- магазин " Наш базар" рекомендує !

Информация о компании
 • Fortuna
 • +38(093)244-55-66
 • Компания из г. Одесса
 • Рейтинг продавца:
 • 3 года на портале,
 • 0 отзывов
 • Способы оплаты
 • Оплата при получении
 • Предоплата карта "ПриватБанка"
 • Способы доставки
 • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing