Светодиодная лампа Feron LB-492 230V/2W G5.3 2700K

39 грн
10454813
В наличии
+

Нові технології дають величезні перспективи в галузі освітлення. І чи варто нам, використовувати традиційне освітлення минулих десятиліть, або ж крокувати в майбутнє з новими технологіями ?


Що таке , і яких видів вони бувають? Розкриття цього питання може допомогти багатьом вибрати якісне та економне освітлення будинку, починаючи з самого початку будівництва будинку.


- це напівпровідниковий прилад, робота якого заснована на виникненні світлового випромінювання при проходженні електричного струму, а його кольорова температура залежить від використовуваних напівпровідникових матеріалів.


У найсучасніших моделей світлодіодів світловіддача становить 80-100 Лм на Вт затрачиваемой електроенергії, це в 2,5 - 3 рази вище, ніж у ламп розжарювання. Потужність і яскравість випромінювання залежить від конструкції світлодіода. Чим більше електричний струм можна пропускати через діод, тим яскравіше буде випромінювання світла.


Світловий потік лампи вимірюється в люменах. Якщо врахувати, що 100 Вт лампа розжарювання виробляє, в середньому, 1200-1300 Лм, то таким чином, якщо хочете отримати її еквівалент, підбирайте світлодіодну лампу, яка видає стільки ж люменів. Але зверніть увагу, лампа розжарювання дає жовтий відтінок світіння - це стандартна її колірна температура. У світлодіодних лампах, є вибір кольоровості в діапазоні від тепло-жовтого до денного (2700-4200К). Такі характеристики лампи вказуються на її індивідуальній упаковці або ж самій лампі. На прикладі можемо взяти світлодіодну лампу , на індивідуальній упаковці якої, вказується вся необхідна інформація для кінцевого споживача. Підтвердженням цього є наявність сертифіката відповідність і всіх декларацій відповідним технічним регламентам.


На відміну від ламп розжарювання і люмінесцентних, працюють, без мерехтіння, що набагато корисніше для людського зору і самопочуття в цілому. При включенні в приміщенні вони відразу дають світло на 100% без будь-якого розігріву.


Що стосується терміну служби світлодіодної лампи, вона в кілька разів перевищує термін служби люмінесцентної лампи, і в середньому становить 30 000 - 40 000 годин залежно від якості та виробника, що дозволяє економити значні кошти.


На ринку України можна зустріти світлодіодні лампи, корпус яких виготовлений з: алюмінію, термопластика, пластику та кераміки. Але всі чудово знають, що найбільшою теплопровідністю з перерахованих вище компонентів володіє алюміній. Повертаємося до нашого прикладу світлодіодну лампу не береться під перегріву і пожежобезпечна дає можливість застосовувати її в приміщеннях широкого спектра.


Але найголовніше у використанні світлодіодних ламп є енергозбереження. Їх використання дозволяє істотно економити електроенергію в порівнянні з лампами розжарювання, люмінесцентними лампами і неоном. Світлодіодні лампи споживають на 70-80% менше електроенергії, ніж традиційні.
Для порівняння: одна світлодіодна лампа замінює одну 200 ватну лампу розжарювання.


Велика економія електроенергії дозволяє застосовувати у Вашому будинку, офісах, навчальних закладах, промислових приміщеннях. А стійкість до погодних умов дозволяє використання їх для зовнішнього освітлення будинків, рекламних конструкцій мостів і багатьох інших об'єктів.

Купить Лампу светодиодную

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing