Слуховой аппарат Silver Sonic XL

230 грн
40408760
В наличии
+

Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XLЛегкий, потужний і непомітний прилад зі звуковим сигналом високого дозволу. Жодна розмова більше не вислизне від вас. Регульована гучність. Для використання в будь-якому місці: на спортивних змаганнях, за містом, на роботі, в школі, на святах і дома.Гібкое кріплення завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL легко регулюється під будь-яку форму і розмір вуха (як правого, так і лівого). Стильний дизайн зовні нагадує бездротовий навушник мобільного телефону, так що ви будете виглядати цілком сучасно
Завдяки невеликій вазі можна носити весь день без відчуттів дискомфорту, який викликають слухові апарати.


Прийнято вважати, що Завушні підсилювач звуку - це доля старих і хворих людей. Але згадайте ситуації зі свого життя, коли Ви не почули інформацію, тому що джерело звуку далеко або просто занадто тихий? Так буває і у тих людей, які мають ідеальний слух. Але ж слух, на відміну від зору, перевіряють у лікаря вкрай рідко. Навіть якщо Ви стали гірше чути, то до лікаря навряд чи підете, спишете все на втому або маловажність. А адже сотні тисяч людей по всьому світу страждають від погіршення слуху з різних причин!
Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL дає можливість чути голосніше і чіткіше;
володіє великим діапазоном частот, високочутливий;
його можна використовувати скрізь: на нарадах, виробництві, на вулиці і лекціях;
він має стильний і сучасний дизайн;
підходить до будь-якій формі вух;
простий у використанні і догляді.

Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL потрібен навіть тим, хто молодий і активний. Скоріше навіть - особливо ім. Для початку, щоб поліпшити якість свого життя, відкиньте стереотип про віковий пріоритеті користуються слуховими апаратами.
Якщо в трудовій діяльності Вам доводиться прислухатися до чого-небудь - покупка завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL буде дуже до речі. Тепер на нарадах Ви не будете уточнювати подробиці виступу, а колеги, у яких Ви все перепитували по двічі, не будуть даремно злитися.
Студентам Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL дозволить не бігти на перерві з метою зайняти місце на передніх рядах. У цей час можна буде поспілкуватися з друзями або вирішити необхідні питання. Адже навіть здалеку Ви прекрасно почуєте мова лектора.


Актуальний і сучасний дизайн завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL дозволить не комплексувати з приводу його використання. Ви навпаки будете виглядати креативно і сучасно.

Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL працює від 2-х батарейок-таблеток, забезпечують безперервну роботу апарату протягом 14 часов.Батарейкі типу AG13/LR-44

Технічні характеристики Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XL:


Вхідна напруга: 2 х 1,5 В (літієві батарейки AG13/LR-44)
Батарейки типу AG13/LR-44
Споживаний ток6 10 мА
Посилення: до 50 дБ + / - 6 дБ
Безперервна робота: 14 годин

характеристика частот
200-3500 Гц

Завушний підсилювач звуку SILVER SONIC XLпоставляется в комплекті:

Підсилювач звуку - 1шт.
· Вушні вкладиші - 3 шт.
· Батарейки-кнопки - 2 шт.

Информация о компании
  • Fortuna
  • +38(093)244-55-66
  • Компания из г. Одесса
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing