Прожектор світлодіодний DELUX FMI LED 10 150Вт 6500К

4 193 грн
11098450
В наличии
+

Щоб вуличне освітлення було комфортним для нашого зору, воно має бути в міру яскравим. Ідеальна ситуація - коли в темний час доби вулиці освітлені так званим денним світлом. Тоді очей людини буде нормально сприймати навколишній простір. А значить, аварійних ситуацій на дорогах і вулицях буде менше. Та й саме життя міста буде безпечніше і зручніше.

, що працюють на світлодіодах, можна встановити:
- Уздовж дороги з інтенсивним рухом. Доведено: світлодіодне освітлення знижує кількість ДТП на сучасних трасах.
- Уздовж пішохідної доріжки, на жвавій вулиці, на бульварі, в парку. У всіх цих місцях світлодіодні вуличні ліхтарі підвищать комфорт прогулянок і запобіжать випадки вуличного хуліганства.
- На промислових підприємствах, у виробничих цехах, на логістичних складах, а також на відкритих територіях, прилеглих до цих об'єктів. Якісне вуличне освітлення помітно поліпшить умови праці.
- Навколо міських будівель в якості декору - це додасть вечірнім міських вулицях особливу чарівність.
- У вигляді підсвічування для будь-якого стенду, банера, вивіски, покажчика. Подібне вуличне освітлення міста - прекрасна нічна реклама.


Крім того, , що працюють на світлодіодах - хороший спосіб забезпечити потрібний рівень нічного освітлення у дворах. А це не тільки зручність для мешканців будинку, але і їх спокій за свої автомобілі: залишати машину в добре освітленому дворі куди безпечніше, ніж в темному.


Перераховані завдання зовнішнього освітлення - . Вуличні світлодіодні світильники одночасно задовольняють таким вимогам, як:


- Комфорт світлового випромінювання для очей людини. Завдяки таким ліхтарям вуличне освітлення стає в міру яскравим і насиченим.
- Економічність. Світлодіодні ліхтарі споживають на порядок менше електрики, ніж ліхтарі з лампами розжарювання.
- Простота монтажу. Конструкції вуличних світильників дозволяють:
закріпити освітлювальний прилад на консоль;
встановити на один і той же стовп 2 джерела світла;
направити світлове випромінювання вниз по вертикалі або під будь-яким потрібним кутом.
- Висока міцність всіх деталей світильника.
- Пожаробезопасность корпусу, його високий рівень захисту від опадів, вуличного бруду і пилу.
- Довгий термін служби приладу.
- Невибагливість в експлуатації. Вуличне освітлення міста світлодіодними ліхтарями - той випадок, коли ніякого трудомісткого обслуговування і ремонту світильників не потрібно.

Світлодіодне вуличне освітлення: у чому економія?
Придбання вуличних ліхтарів, що працюють на світлодіодах, - це разове вкладення, яке не забариться окупитися. Справа в тому, що ці прилади забезпечують до 70% економії електричної енергії. А значить, щомісячні та щоквартальні витрати на електроенергію помітно знизяться. Державні та приватні підприємства, що перейшли на світлодіодне вуличне освітлення, незабаром відзначають: сума грошей, регулярно витрачаються на електрику, стає зовсім незначною.


Рекордно довгий термін експлуатації
Незаперечний факт: справно служать 10-15 років поспіль. У цьому відношенні всі інші джерела світла програють светодиодам. Скажімо, лампу розжарювання характеризує куди більш короткий ресурс функціонування - близько 1 року роботи. При цьому на лампу розжарювання сильно впливають зовнішні умови експлуатації - клімат, погода. Світлодіодні вуличні світильники до цього абсолютно нечутливі. Вони однаково добре працюють і при спеці, і при морозі, і при рясних опадах, не кажучи вже про запиленості та загазованості повітря на вулицях сучасних міст.


Вуличне освітлення з вигодою в 700%
Кожен власник підприємства може самостійно підрахувати цифру економії коштів, яку йому дасть світлодіодне освітлення. Для цього є особлива формула. Вартість споживаної електрики треба помножити на кількість робочих періодів. Таким періодом прийнято вважати 1 рік (це стандартний термін служби ламп розжарювання). Виходить, що навіть при мінімальній службі світильників led - а це 10 років - економія буде суттєвою. Адже 10 років (1 рік = 1 робочий період) розмножаться на 70%. У результаті загальна цифра економії досягне 700%. Іншими словами, світлодіодне освітлення в 7 разів вигідніше стандартного, не кажучи вже про те, що вуличні світильники led куди зручніше в монтажі та експлуатації, ніж звичайні ліхтарі. Вуличне освітлення міста світлодіодами допускає застосування фотоелементів. Це означає, що ліхтарі будуть включатися і виключатися механічно, реагуючи на природний денне світло і час доби. Ці міцні, потужні, ергономічні вуличні світильники створять потрібний ступінь як розсіяною, так і сфокусоване освітленості вулиць. Завдяки світильникам led жителі міста незабаром помітять, як його вулиці стануть світліше, зручніше і красивіше.

Купити Прожектор світлодіодний DELUX FMI LED 10 150Вт Ви можете в

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing