Прибирання офісів Івано-Франківськ

от 9 грн

 

Комплесне прибирання включає наступні послуги:

- чистка та миття вікон, віконних рам, підвіконників, відливів;

- миття з застосуванням професійних хімзасобів підлогового покриття, міжплиточних швів;

- суха чистка стін та стелі (порохотягом);

- вологе прибирання та полірування дверей, рам, дерев плінтусів;

- сухе та вологе прибирання радіаторів опалення;

- прибирання та дезінфекція санвузла;

Від якісного прибирання залежить атмосфера у вашому домі й здоров'я ваших близьких. Здійснена нашими співробітниками, вона залишить вас задоволеними оперативністю, старанністю й акуратністю.

Чистота - справді важливий (іноді невід'ємний) елемент іміджу вашого офісу й підприємства.Чистота - це запорука здоров'я та гарного настрою усіх, хто мешкає у вашій квартирі або знаходиться у вашому офісі.

Чистий офіс відображає імідж компанії, саме на його чистоту несвідомо звертають увагу його відвідувачі - клієнти й партнери. Саме тому якість прибирання офісів - ще одна складова успішності усієї справи. 
 

У наш час все на собі відчувають цей скажений ритм життя. Особливо це відчувається у великих містах. Сьогодні життя диктує нам свої правила, яких нам, на жаль, не уникнути. Робота стоїть на першому місці в думках більшості жителів нашої країни. Вільного часу практично не залишається на себе самого, а тим більше на прибирання власного житла або робочого місця. Але з появою на ринку послуг клінінгових компаній, вільного часу стає значно більше. В даний час клінінгові компанії надають найрізноманітніші послуги. Це і прибирання квартир, будинків, котеджів, відкритих територій і навіть цілих будівель. Особливою популярністю зараз користується послуга «прибирання офісів».

Вже багато підприємців, які володіють своїми виробничими потужностями та офісами, усвідомили ту користь, яку приносять клінінгові компанії, надаючи таку послугу, як «прибирання офісів». Слід почати з того, що утримувати і, найголовніше, обслуговувати офіс — справа зовсім непроста. Офіс — це те місце, в якому працюють співробітники підприємства, працюють керівники, проходять ділові зустрічі, тому підтримка такого важливого приміщення в належному стані стало необхідністю. «Зустрічають по одягу …» — каже давня приказка. І цей вислів зовсім справедливо щодо чистоти і прибирання офісу. Що й говорити, адже робота стає куди більш продуктивної і результативної, коли знаходишся в чистій робочій обстановці.

Для багатьох власників фірм і компаній, вже стало очевидним, що користуватися послугою «прибирання офісів» набагато вигідніше й ефективніше, ніж утримувати власну бригаду прибиральників. Причин цьому безліч. По-перше, в клінінгових компаніях працюють справжні професіонали своєї справи. Всі співробітники перед тим як вступити на посаду проходять навчання. І навчання це триває протягом усієї професійної діяльності. Постійні семінари та тренінги дозволяють співробітникам завжди залишатися компетентними у своїй сфері діяльності. Домогтися такого результату без спеціально навчених людей просто неможливо. І тим більше, постійно мати в штаті професійних клинеров — справа невигідна. Набагато зручніше і економніше в потрібний момент викликати команду професіоналів, яка в самі найкоротші терміни виконає будь-який обсяг робіт. По-друге, на озброєнні співробітників клінінгових компаній полягає саме нове технічне обладнання, завдяки якому, клінерам не складе труднощів впоратися з будь-якими видами забрудненнями. У послугу «прибирання офісів» входять такі види робіт, як очищення всього приміщення і всіх елементів декору від пилу і їх обробка антистатичним засобом, який запобігає осіданню пилу на тривалий період, очищення килимових покриттів для підлоги, прибирання технічних приміщень, санвузлів, кухонь, гардеробів, миття вікон, вивезення сміття на полігон побутових відходів, де він буде утилізований без нанесення шкоди навколишньому середовищу, хімічне очищення м’яких меблів від будь-яких плям, навіть тих, які в’їлися глибоко в поверхню, прибирання прилеглої території та багато іншого. По-третє, миючі засоби, які використовуються професійними клінерами, під час прибирання офісів, проходять ретельний відбір, перед тим як потрапити у Ваш офіс. Найперше правило говорить, в першу чергу чистячі засоби повинні бути безпечними для здоров’я людей. Друге правило — це перевірена ефективність даних миючих засобів.

Довіряючи «прибирання офісів» досвідченим співробітникам клінінгової компанії "КВАМА", Вам не доведеться хвилюватися щодо Чистоті вашого офісу.

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing