Прибирання квартир Івано-Франківськ

от 9 грн

 

Комплесне прибирання включає наступні послуги:

- чистка та миття вікон, віконних рам, підвіконників, відливів;

- миття з застосуванням професійних хімзасобів підлогового покриття, міжплиточних швів;

- суха чистка стін та стелі (порохотягом);

- вологе прибирання та полірування дверей, рам, дерев плінтусів;

- сухе та вологе прибирання радіаторів опалення;

- прибирання та дезінфекція санвузла;

Від якісного прибирання залежить атмосфера у вашому домі й здоров'я ваших близьких. Здійснена нашими співробітниками, вона залишить вас задоволеними оперативністю, старанністю й акуратністю.

Чистота - справді важливий (іноді невід'ємний) елемент іміджу вашого офісу й підприємства.Чистота - це запорука здоров'я та гарного настрою усіх, хто мешкає у вашій квартирі або знаходиться у вашому офісі.

Як правильно прибирати в будинку
Як говорить народна мудрість: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!» Тому щоб у будинку було чисто, починаючи з порога, необхідно з порога починати, піклуватись про чистоту. А це означає, що не заносити бруд з вулиці.Перш за все, стежити за тим, щоб разом з одягом і взуттям не приносились пил і бруд. Для цього необхідно пальто, плащі, весь верхній одяг витрушувати, а для очищення взуття, покласти спеціальні доріжки перед входом в будинок, об які можна було б витирати взуття. Все це, верхній одяг і взуття слід залишати в передпокою і не заносити його в кімнату, спальню, на кухню. У кімнатах або в шафах спалень потрібно зберігати тільки найнеобхідніші речі. А всю решту одягу треба сортувати,  той, що ще знадобиться на дачі, краще відразу туди відвезти, а той, який вже не потрібний — відправити у відповідне місце.

Прибирання квартири ділиться на три категорії — щоденне, щотижневе, генеральне.

Що таке щоденне прибирання?
Протирання пилу, прибирання підлоги, витрушування постільної білизни, постілок, вологе протирання підлоги, витирання меблів на кухні і миття посуду, а так само підвіконь — це щоденне прибирання.

Щотижневе прибирання
Воно проводиться раз на тиждень, дуже схоже на щоденне. Тільки робити його необхідно більш ретельно — витирати підвіконня, протирати від пилу люстри, вибивати килими, доріжки. Мити двері, вікна, змітати пил зі стелі й стін, протирати від пилу кришталь, фарфор, натирати спеціальними засобами меблі, пилососити і при можливості чистити дивани.

На кімнатних рослинах збирається багато пилу, тому їм теж необхідно влаштовувати вологе прибирання, а ще краще — душ. Якщо є можливість і догляд за кімнатною рослиною дозволяє це робити, то краще рослини віднести у ванну і там змити пил водою або душем.

Генеральне прибирання
Таке прибирання проводиться два-три рази на рік. Зазвичай це роблять, коли відбувається зміна пори року, тобто літо змінюється осінью, і необхідно за літній період випрати килимки, доріжки, палац, щоб вони добре просохли на сонці.

Коли приходить весна, необхідно вимити вікна, попередньо їх роздрукувавши, тобто протерти ретельно рами, скла, як зовні, так і в середині. У квартирі, коли відбувається генеральне прибирання, за тими меблями, які можна відсунути, необхідно також провести прибирання, зібрати пил і протерти підлогу.

У середині меблів прибирання теж необхідне. Для цього виймають речі, витрушують їх, особливо ті, які довго зберігаються. Влітку необхідно винести на вулицю пальто, шуби, дублянки, куртки, пуховики і повісити їх, для того щоб вони підсохли, і провітрилися. А полиці тим часом протерти від пилу. Штори, тюль, фіранки також при генеральному прибиранні потрібно прати або витрушувати від пилу. Якщо в будинку є картини, то їх потрібно зняти зі стіни, ретельно протерти сухою ганчіркою, а пізніше і стіну на якій вони висіли.

Сьогоднішні засоби по догляду за будинком значно полегшують прибирання. Засоби для меблів, підлоги, кахлю, лінолеуму, паркету, ванн, кухонь, та багато інших роблять будинок чистішим і затишнішим. Тільки при можливості необхідно будь-яке прибирання робити з відкритою кватиркою або вікном. А через те, що всі засоби засновані на хімічних складах, то проводити прибирання краще в рукавичках.

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing