Полимерна мембрана Сіоліт П1К

52 грн
В наличии
+
Оптовые цены:
Кол-во 50+
Цена 46 грн

СІОЛІТ П1К                                           ТУ № У 24.3-31245841-003:2010

еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана

 
Властивості:
          Готовий до застосування однокомпонентний матеріал. Після висихання утворює еластичну мембрану з високим подовженням, стійку до УФ випромінювання, інфрачервоного випромінювання, стійку до перепадів t -35 +80 C, впливу слабких органічних лугів і кислот.
         Мембрана витримує розкриття тріщин до 1,5 мм. Забезпечує довготривалий захист від атмосферних впливів.
 
Сфери застосування:
        СІОЛІТ П1К призначений для створення покрівельних гідроізоляційних  покриттів і ремонту плоских покрівель, гідроізоляції поверхонь будівель і споруд, що піддаються впливу атмосферних чинників. Завдяки можливості механічного нанесення (краскопульт, валик) дозволяє створювати атмосферостійке покрівельне і гідроізоляційне покриття на великих площах за короткий час. Завдяки тому, що СІОЛІТ П1К може бути виготовлений в широкій колірній гамі, покриття на його основі володіє високоестетичним зовнішнім виглядом і привабливістю.
       Також може застосовуватися для виконання гідроізоляції підземних технічних споруд, монолітних та збірних резервуарів, очисних споруд, каналізацій і тп.
Технічні характеристики:
Основа: водна дисперсія синтетичних смол і полімерів
Зовнішній вигляд: в'язка рідина
Колір: відповідно до карти кольорів
Відносне подовження: 300-400%
Температура експлуатації: -35 - +80 С
Середня витрата:
                                      1 шар 1-1,2 кг/м2
                                       2 шари 2-2,4 кг/м2
Ефективна товщина покриття 1,8-2,5 мм.
Упаковка: 10, 20, 50 кг.
Температура роботи з матеріалом: температура на поверхні нанесення від +5 C до +30 С
Зберігання:
          Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від 5 до 30С. Оберігати від морозу, високих температур, попадання вологи і безпосереднього впливу сонячних променів. Термін зберігання 12 міс.
Запобіжні заходи:
        Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води і звернутися за медичною допомогою. ерегти від дітей!Основа:
         Поверхні, які підлягають обробці  повинні володіти несучими здібностями, бути рівними, дрібнопористими. Не допускається наявність на поверхні раковин, задирок, пилу, жиру, мастила та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Підходять як основа: кам'яна кладка з заповненими швами, бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою, литий асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття, рубероїд, попередньо загрунтовані металеві конструкції.
 
Вимоги до оброблюваних поверхонь:
• перед нанесенням гідроізоляції необхідно очистити поверхню від забруднень, і обдути повітрям (обмести механічно) пил
• при необхідності вирівнювати поверхню (тріщини, нерівності) відповідним будівельним розчином
• обробку проводити в суху погоду, при температурі оброблюваної поверхні +5 +30 С.
• не слід допускати попадання води на нанесений гідроізоляційний шар 4-5 годин після нанесення.
 
Спосіб нанесення:
       Поверхню слід змочити водою таким чином, щоб до моменту нанесення матеріалу вона була матово-вологою. У разі нанесення СІОЛІТ П1К на проблемну поверхню (пухкі мінеральні поверхні, бітумні поверхні з високим обсягом водопоглинання) поверхню слід обробити пропиткою Сіонол МТ або  ін.
     СІОЛІТ П1К наноситься рівномірно на підготовлену поверхню за допомогою кисті, валика або розпилювача, товщиною 1 шару не більше 1 мм. Час сушіння до нанесення наступного шару 6-8 годин при t 20 ˚ С. При більш низьких температурах необхідна технічна консультація з виробником. Остаточна сушка покрівельного покриття 36-48 годин. При ремонті існуючих покрівельних покриттів на бітумній основі (рубероїд, рулонні бітумні матеріали),необхідно очистити місця відшарування (міхури, тріщини тощо), заповнити порожнечі будівельним розчином на цементній основі. Після цього виконати гідроізоляцію цих ділянок з обов'язковим армуванням (склотканиною).
Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing