Парова прасувальна станція SI 2.600 CB

от 9 899 грн

ідеальне прасування і чудові результати чищення: прасувальна система SI 2.600 CB, що складається з пароочисника SC 2.600 CB і активної прасувальної дошки AB 1000 дозволяє об'єднати парову чистку і прасування в одному комплекті.

Прасувальна станція Керхер SI 2.600 CB

Поєднання пароочисника з праскою, у якої підошва вироблена з високолегованої сталі, і прасувальної дошки, з функцією продування повітря, забезпечать Вам:

- максимальний комфорт при прасуванні речей з різних, як грубих, так і делікатних тканин, нічим не поступаючись професійним прасувальним машинам;

- освіження білизни або одягу;

- екологічне прибирання різних поверхонь, без використання миючих засобів;

- зволоження повітря і ін.

Парогенератор Karcher SC 2.600 CB забезпечує безперервну подачу пару, за рахунок вбудованого з'ємного резервуара і невеликого часу нагріву води (близько 6 хв). Це дозволяє апарату весь час бути в стані готовності до роботи. Вбудована в прасувальну дошку система відводу пару застосовується при прасуванні багатошарових щільних тканин, наприклад джинсового одягу, при цьому тканина щільно прилягає до дошки, виключаючи зісковзування, і пробивається паром на всю свою товщину. Таким чином, таку тканину, не потрібно прасувати з усіх сторін, що значно економить ваш час. А при потребі прасування делікатних речей, застосовується система наддуву, за допомогою якої, під впливом видуву повітря, легкі речі, наприклад шовкова блузка, самі розгладжуються по поверхні прасувальної дошки, і Вам залишається тільки пройтися поверх паром, не притискаючи праски, і не витрачаючи час на поправляння таких речей. А за рахунок вбудованої в праску функції вертикального відпарювання, Ви зможете легко і швидко освіжити, і навіть розгладити, висячий одяг або тканину. Праски від Karcher відрізняються своєю неперевершеною якістю прасування і відпарювання за рахунок застосування міцної і стійкої до подряпин підошви з високолегованої сталі, а також завдяки рівномірному розподілу отворів, пропускаючих під сильним тиском водяний пар, що збільшує ефективну площу при обробці паром.

Звичайно ж, при проектуванні прасувальної станції Karcher SI 2.600 СВ приділялася особлива увага питанню безпеки. Вбудований термостат для захисту від малої кількості води, автоматично вимикає нагрів при використанні всієї води в котлі. При появі надлишкового тиску здійснюється випуск пару крізь запобіжний клапан, а вбудований запобіжний термостат вимикає апарат в разі його нагрівання вище встановленої температури.

Відчуйте себе професіоналами по прасуванню виробів, використовуючи багатофункціональну прасувальну установку від Керхер з підвищеною ергономікою і відмінним дизайном, технічні характеристики якої, тиск і температура вихідного пару - 3,2 бару і 145 °С відповідно, мало в чому поступаються комерційним прасувальним станціям. Для зручності використання прасувальної дошки Karcher AB 1000, незалежно від того Ви лівша, чи правша, німецькі фахівці застосували класичний оптимальний дизайн форми дошки: передня конусоподібна частина, зручна для прасування футболок, сорочок, блуз та ін., і широка подовжена частина, для прасування штор, подушок, простирадл та ін. При тривалому прасуванні передбачений механізм регулювання висоти підйому прасувального столу, який дозволяє Вам прасувати як у вертикальному, так і сидячому положенні. Для захисту тонких тканин та прасування їх, без утворення складок, в прасувальній дошці вбудований вентилятор, який утворює зворотний потік повітря. При цьому легкі тканини самі вирівнюються на створеній своєрідній повітряній подушці, за рахунок чого полегшується процес прасування. А для прасування дорогих делікатних речей або футболок з принтом, рекомендуємо Вам придбати в нашому магазині Керхер тефлонову насадку на праску.

При спільному використанні парогенератора з прасувальною дошкою, подбали про зручність підключення цих агрегатів до електромережі, для цього на корпусі дошки розмістили мережеву розетку для електроживлення пароочисника. А електричний шнур при цьому не сплутується і практично розміщується на корпусі, в спеціально відведеному місці. Прибиральний комплект SC 2.600 CB для Вашого будинку додатково надасть допомогу в екологічному очищенні паром без застосування миючих засобів. Струменеві насадки для пару полегшують прибирання в приміщенні і заощаджують Ваш безцінний час як мінімум на 50%.

Використання прасувального комплексу:

• Професійне прасування всіх типів тканин;

• Отримання повністю висушеної білизни, яка може бути відразу ж укладена в шафу;

• Відпарювання речей в вертикальному положенні;

• Легке і швидке прасування;

• Освіження білизни або одягу. Додаткові функції та можливості:

• Двохрезервуарна система для постійної роботи;

• Бачок, який змінюється;

• Відсік для розміщення кабелю;

• Дуже швидкий розігрів;

• Праска має сталеву підошву збільшеного ковзання.

Переваги пароочисника Керхер:

• Регулювання потужності подаваємого пару;

• Розміщення з економією місця; 

• Регулювання витрати пару на рукоятці і на корпусі праски; 

• Компактна ручка для перенесення; 

• Велика потужність; 

• Міцний матеріал.

Технічні характеристики прасувальної станції Керхер SI 2.600 CB
Габарити (довжина х ширина х висота) (мм) 1600 x 480 x 190
Час нагріву (min) 6
Макс. тиск пару (bar) 3,2
Частота (Hz) 50-60
Вага без аксесуарів (kg) 13,1
Потужність нагрівача (W) 1500
Котел / Знімний бак (l) 0,5-0,8
Напруга (V) 220-240

 
Стандартні аксесуари прасувальної станції Karcher SI 2.600 CB
Підставка для праски
Прасувальна дошка з функцією продування і активною системою відводу пару
Вузька насадка для підлоги
Комплект для прибирання підлоги
Кришка прасувальної дошки
Парова праска з підошвою із нержавіючої сталі, I 6006
Регулятор витрати пару на рукоятці
Паровий шланг з пістолетом, 2 м
Засіб проти накипу (палички)
Ручна насадка
Інтегрована воронка для заливання води
Кабельний джгут
Захист від дітей
Точкове сопло
Кругла щітка, чорна, 1 шт.
Запобіжний клапан
Подовжувальні трубки (2 х 0,5 м)
Система з 2 баками

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing