Нурел Д 500 ЕС, к. е. (5л) - инсектицид

290 грн
37022937
В наличии
+
Вміст діючої речовини500 г/л хлорпірифосу; 50 г/л циперметрину
Хімічна групаФосфорорганічні сполуки, піретроїди
Препаративна формаКонцентрат емульсії
Клас токсичностіКласифікація ВООЗ: II
Упаковка5 л

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Захищає від широкого спектра шкідників із різних рядів
 • Завдяки піретроїдному складнику має потужний нокдаун–ефект
 • Завдяки фумігантній дії знищує шкідників у важкодоступних місцях
 • Ефективний вже при +8 °С
 • Має акарицидну активність

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

КультураТипові шкідникиНорма витрати, л/гаСпосіб, час обробки, обмеженняКратність обробок (термін очікування)Строки виходу*, днів
Озима пшеницяКлоп шкідлива черепашка, хлібні жуки, злакові попелиці0,75-1,0Обприскування культур за наявності шкідників в період вегетації1 (30)4 (-)
ПшеницяЖужелиця0,75-1,0Обприскування культур за наявності шкідників в період вегетації1 (30)4 (-)
ПшеницяП’явиця0,5-0,75Обприскування культур за наявності шкідників в період вегетації1 (30)4 (-)
ПшеницяКлоп шкідлива черепашка, п’явиці, хлібні жуки0,5-1,0Обприскування культур авіаційним методом за наявності шкідників в період вегетації1 (30)4 (-)
Цукрові бурякиЗвичайний буряковий довгоносик, сірий буряковий довгоносик, блішки, щитоноски0,8Обприскування культур за наявності шкідників в період вегетації1 (40) 4 (10)
ЯблуняПлодожерки, листовійки, молі, кліщі, попелиці1,0-1,5Обприскування культур за наявності шкідників в період вегетації2 (40) 4 (10)
Ячмінь П’явиця0,5-0,75Обприскування культур за наявності шкідників в період вегетації1 (30)4 (-)
Ячмінь П’явиця, хлібні жуки0,5-1,0Обприскування культур авіаційним методом за наявності шкідників в період вегетації1 (30)4 (-)
ГірчицяХрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники0,5-0,6Обприскування в період вегетації. Не застосовувати в період цвітіння культури!2 (30)4 (-)
Ріпак озимий та ярийХрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники0,5-0,6Обприскування в період вегетації. Не застосовувати в період цвітіння культури!2 (30)4 (-)
ГорохГорохова плодожерка, горохова зернівка, попелиці0,8-1,0Обприскування в період вегетації. Не застосовувати в період цвітіння культури!1-2 (30)4 (-)

*Строки виходу людей на оброблені площі при виконанні механічних / ручних робіт.

 

Механізм дії:

Нурел Д, к.е. - сумішевий препарат, що містить 2 діючі речовини з різними механізмами дії. Хлорпірифос – діюча речовина з групи фосфорорганічних інсектицидів, являється інгібітором холінестерази. Циперметрин – діюча речовина з групи піретроїдів, впливає на діяльність центральної нервової системи комах.

Селективність дії препарату:

При застосуванні в рекомендованих нормах та строках інсектицид не фітотоксичний для регламентованих культур.

Сумісність з іншими препаратами:

Нурел Д, к.е. можна змішувати з фунгіцидами, гербіцидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину з суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Для отримання стабільного та високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак оприскувача, додати необхідну кількість інсектициду Нурел Д, к.е., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

Рекомендації щодо підвищення ефективності дії препарату:

Препарат застосовувати під час вегетації культур при появі шкідників. Норма витрати робочого розчину при обприскуванні польових культур складає 150-400 л/га, в садах 500-1000 л/га, при проведені авіаобробок – 25-50 л/га. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні. Після застосування препарату, обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +10°С до +25°С, в період фізіологічної активності комах.

Швидкість дії препарату:

При безпосередньому контакті препарат діє відразу

Симптоми дії препарату:

Надмірна активність, параліч та загибель.

Період захисної дії:

В залежності від норми витрати препарату, виду шкідників, та умов навколишнього середовища препарат може зберігати захисну дію до 21 днів.

Застереження:

Не застосовувати на культурах під час їх цвітіння. Попередження виникнення резистентності: Нурел Д, к.е. є двокомпонентним інсектицидом що істотно попереджає виникнення резистентності у комах. Препарат діє на популяції шкідників, що проявляють стійкість до дії піретроїдів. Не перевищувати кількість регламентованих обробок препаратом за сезон. Рекомендується чередування з препаратами з іншим механізмом дії.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

 

За более подробной информацией обращайтесь по телефонам отдела сбыта

Информация о компании
 • Рейтинг продавца:
 • 2 года на портале,
 • 0 отзывов
 • Способы оплаты
 • Оплата при получении
 • Предоплата карта "ПриватБанка"
 • Способы доставки
 • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing