Насос водяной НБЦ-611

2 522 грн
В наличии
+
Оптовые цены:
Кол-во 10+
Цена 2 028 грн

Детальна інформаціяhttp://energonasosy.com

Оновлені cамовсмоктуючі, центробіжні водяні електронасоси моделі НБЦ-611 це стандарт серед інших моделей насосів такого-ж типу і потужності. Створені для перекачування чистої води, задоволення любих цілей водопостачання в господарстві. Потужні, стабільні, продуктивні, з покращеним дизайном для самоохолодження двигуна, НБЦ-611 зпроектований для тривалої і безперебійної роботи, задоволення будь-яких потреб у водопостачанні, в системах поливу городів, садів, для зрошення будь-яких ділянок, газонів, а також для підняття тиску в системах різного водозабезпечуючого призначення.
Потужність і стабільні збалансовані технічні характеристики дозволяють використовувати НБЦ-611 для подачі води з відкритих водоймищ, ставків, криниць, свердловин, та інших накопичувальних ємностей любого розміру.

Дизайн насосної частини НБЦ-611 і крильчатки, дозволяє підтримувати більш високий тиск і кількість всмоктування. Динамічні підйомні характеристики до 50м , при продуктивності до 55л/хв. роблять даний насос відмінним рішенням при потребі отримання води з глибоких криниць та ємностей довільного розміру. Також це дозволяє перекачувати рідини, що містять певну кількість газу чи повітря. Варіабельність перекачування із середніх та малих ємностей в поєднанні із відмінними характеристиками продуктивності, робить застосування насосів НБЦ-611 незамінним для використання в станціях автоматичного підвищення тиску в системах водозабезпечення приватних будинків, котеджів, дач, системах зрошення будь-яких ділянок. Якщо ви маєте господарство і ви – господар - НБЦ-611 саме для вас! 

Коротка технічна характеристика:

Максимальний динамічний підйом: 50 м
Максимальний об’єм рідини за хв – 55 л

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Способы доставки
  • Самовывоз
  • Новая почта

Бренды Бренды

Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing