Насос, центробежный НБЦ-411

2 314 грн
В наличии
+
Оптовые цены:
Кол-во 10+
Цена 1 872 грн

Детальна інформаціяhttp://energonasosy.com

Оновлені центробіжні водяні електронасоси моделі НБЦ-411 створені для перекачування чистої води, задоволення любих цілей водопостачання в господарстві. Наділений достатньою потужністю, стабільно високими характеристиками продуктивності і покращеним дизайном для самоохолодження двигуна, НБЦ-411 зпроектований для тривалої і безперебійної роботи, задоволення будь-яких потреб у водопостачанні, в системах поливу городів, садів, для зрошення будь-яких ділянок, газонів, а також для підняття тиску в системах різного водозабезпечуючого призначення.

Потужність і стабільні збалансовані технічні характеристики дозволяють використовувати НБЦ-411 для подачі води з відкритих водоймищ, ставків, криниць, свердловин, та інших накопичувальних ємностей любого розміру.

Дизайн насосної частини НБЦ-411 і крильчатки, дозволяє підтримувати більш високий тиск і кількість всмоктування. Динамічні підйомні характеристики до 45м , при продуктивності до 50л/хв. роблять даний насос прекрасним рішенням при потребі отримання води з глибоких криниць та ємностей довільного розміру. Також це дозволяє перекачувати рідини, що містять певну кількість газу чи повітря. Варіабельність перекачування із середніх та малих ємностей в поєднанні із відмінними характеристиками продуктивності, робить застосування насосів НБЦ-411 незамінним для використання в станціях автоматичного підвищення тиску в системах водозабезпечення приватних будинків, котеджів, дач, системах зрошення будь-яких ділянок. НБЦ-411 – неодмінний, зручний, компактний і працьовитий помічник у любому господарстві! 

Коротка технічна характеристика:

Максимальний динамічний підйом: 50 м
Максимальний об’єм рідини за хв – 55 л

Обмеження: 

Перекачувана рідина: чиста вода або інша суміжна рідина без агресивних домішок.
Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3
Показник рН 6,5-9,5
Вміст механічних домішок не більше 0,01%
Максимальний розмір часток не більше 0,2мм
Максимальний температурний режим перекачуваної рідини +5+40С
Максимальна температура оточуючого середовища +5+40С
Максимальний робочий тиск 0,7МПа (7Bar)

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Способы доставки
  • Самовывоз
  • Новая почта

Бренды Бренды

Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing