Наливна підлога Садуріт Z-1, фарба для бетонної підлоги

97 грн
В наличии
+
Оптовые цены:
Кол-во 50+
Цена 90 грн

Садуріт Z1                                             ТУ № _________________

двокомпонентне епоксидне  лакофарбове підлогове покриття 

 

Властивості:

Двокомпонентне епоксидне підлогове лакофарбове покриття

• висока зносостійкість

• хороша зчіплюваність з основою

• хімічна стійкість

 

Сфери застосування:

      Садуріт Z1 в комбінації з затверджувачем амінного типу використовується в якості лакофарбового покриття на підлогу для поверхневої  обезпилюючої обробки бетонів або інших компактних матеріалів.

     Застосовується у виробничих цехах, монтажних майстернях, машинних приміщеннях, складах і т.д. Для фарбування бетонних поверхонь в продовольчих робочих приміщеннях.

 

Технічні характеристики:

Час витікання

№4/20◦С

40-60

С

Нелеткі речовини

140◦С

60

%

Засихання плівки макс.

Стадія  1

90

Хв.

Стадія 5

24

Г.

 

Розхід  1 шар — 250 гр/м²  до 0,2 мм.

 

 

      Випускається в таких нестандартизованих колірних відтінках:

Білий, сірий, зелений, синій, жовтий, охра, червоно-коричневий, чорний. Змішування двох або декількох відтінків проводиться при інтенсивному перемішуванні за допомогою механічної мішалки. Нестандартні колірні відтінки можна виготовити за домовленістю.

 

 Вимоги до оброблюваних поверхонь:

     Наноситься на суху бетонну основу, дозріває як мінімум 28 діб, поверхня не повинна бути припилена. Не можна, щоб на поверхні  виступало цементне молоко. Поверхня повинна бути очищена від всіх механічних забруднень: жиру, залишку старих фарбувань. Забруднення усунути замітанням, промисловими пилососами, шліфуванням, фрезеруванням.

 

Запобіжні заходи:

Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води і звернутися за медичною допомогою.Не вживати всередину! Берегти від дітей!

 

Спосіб нанесення:

      Перед нанесенням, Садуріт Z1 ретельно перемішують в повному обсязі так, щоб добре змішались більші частини наповнювача, які при тривалому зберіганні можуть осісти на дно.

    Потім, при постійному перемішуванні додають відповідну кількість затверджувача. Час життя суміші при t-20 º C становить максимум 4 години. Температура поверхні не повинна опуститися нижче 15 º С, поверхня повинна бути ізольована або перебувати над підвальним приміщенням.

       У разі бетонних майданчиків з високим навантаженням або пористих основ, в обов'язковому порядку перед нанесенням підлогового покриття необхідно загрунтувати основу грунт-просоченням (Епостіл 210х25 або інш.)

  Покриття Садуріт Z1 наносять мінімально через 24 години після зазначеної обробки основи в один або декілька шарів в залежності від якості основи, а також способу і виду навантаження. На поверхню з високим навантаженням рекомендується наносити три шари покриття. Між нанесенням окремих шарів покриття, повинна бути технологічна перерва 24 години.     

   Розрівнювання Садуріт Z1 проводиться так, щоб товщина окремих шарів покриття була макс. 100-200 мкм (до 0,2 мм). Для зниження в'язкості допускається розбавлення розчинником Р4-Р5 (або іншими сумісними) в кількості не більше 5-10% від маси матеріалу, який розбаляється. При нанесенні товстих шарів погіршується випаровування розчинників, що містяться в покритті, і збільшується час, необхідний для повного затвердіння. Ходити по підлозі можна через 24 години, повне висихання покриття відбувається через 5-7 діб.

    Для підвищення протиковзких властивостей поверхні Садуріт Z1, можна додатково припилити поверхню незатверділого кінцевого покриття дрібним сухим кварцовим піском.

 

Зберігання:

     Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5 до +30 С. Оберігати від морозу, високих температур, попадання вологи і безпосереднього впливу сонячних променів. Термін зберігання 12 міс.

 

 

 

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing