Миття та відновлення фасадів з піщаника

от 5 грн

Перше, на що ми звертаємо увагу, перш ніж увійти до будівлі -  це  фасад. Від того наскільки він охайно виглядає залежить враження, яке складеться у відвідувача про компанію або організацію, що займає цю будівлю. Для компанії, яка серйозно піклується про власний імідж, миття фасаду будівлі відноситься до регулярних заходів.

Компанія «КВАМА» виконує миття фасадів у Івано-Франківську вже не перший рік. Майже всі наші клієнти стають постійними, оцінивши якість і оперативність миття фасадів альпіністами-професіоналами. При цьому ціни на миття фасадів приємно радують і спонукають користуватися цією послугою регулярно.

Миття фасадів з використанням апаратів високого тиску

Цей спосіб універсальний для більшості фасадів, виконаних практично з будь-яких матеріалів. Струмінь води під тиском очищає найстійкіші забруднення.

При особливо сильних забрудненнях застосовуються хімічні речовини (спеціальних шампуні), які підбираються залежно від характеристик конкретного будинку.

Миття фасадів в цьому випадку відбувається в три етапи:

первинна чистка водою;
нанесення спеціальних засобів;
змивання хімічних речовин.

У компанії «КВАМА» ви можете замовити очищення фасадів будівель будь-якого ступеня складності. Вартість проведення робіт залежить від ряду чинників, серед яких:

Спосіб очищення фасадy;

Рівень забруднення фасаду будівлі;
Обсяг роботи;
Географічне розташування будівлі;
Архітектурні особливості будови;

Матеріал покриття фасаду.

Миття фасадів від органічних та неорганічних забруднень за допомогою професійного обладнання та професійних хімічних засобів.

Можлива повна реставрація каменю : реставрація швів (стиків) каменю, сколів тріщин, шпаклівка сколів тріщин та швів. Видалення "ржавчини" з каменю.Гідрофобізація робочої поверхні.

Великий досвід роботи.

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing