Лампа світлодіодна DELUX JCDR 7.5Вт GU5.3_4100К

123 грн
11098204
В наличии
+

Найекономніша і екологічно чиста на сьогоднішній день є світлодіодна лампа . Вона не містять ртутних речовин і скла, що робить її безпечною навіть при виході її з ладу.


1. Розсіювач - виготовлений і матового пластика, завдяки якому спрямований пучок світла розсіюється, рівномірно висвітлюючи приміщення.


2.Светодіод - дана модель оснащена високоякісними і компактними світлодіодами. Така кількість вбудованих світлодіодів було розраховано на певне навантаження інших компонентів лампи, щоб не допустити перегріву лампи і виходу її з ладу.


3.Монтажная плата - виготовлена ​​зі сплаву алюмінію, і забирає на себе до 90% тепла випромінюється від світлодіодів. Термопаста - яка застосовується у високотехнологічних електронних приладах, нанесена між радіатором і платою, сприяє швидкій передачі тепла на радіатор. Такий процес охолодження електронних компонентів сприяє тривалої працездатності лампи.

4.Радіатор світлодіодної лампи виконаний з алюмінію, радіально розташованих пластин, в яких досить велике міжреберні відстань для хорошої вентиляції та охолодження електронних компонентів.


5.Драйвер один з головних компонентів в світлодіодної лампи. Він служить для перетворення змінного струму в постійний, потрібного номіналу. Виготовлений з розрахунком на роботу всіх компонентів і загальної схеми в цілому протягом 30000 тис. Годин. На відміну від люмінесцентних ламп, тепло яких випромінюється зовнішньої светящей поверхнею, в світлодіодних лампах нагрів поширюється усередині самої лампи. У драйверах використовується високої якості електролітичні конденсатори, які здатні тривалий час працювати навіть при високих температурах. Це говорить про надійність і великому терміні служби лампи.


6. Корпус лампи особливо міцний, виконаний з високоякісного пластику, що надійно захищає внутрішні компоненти лампи. Компактний і оригінальний дизайн корпусу підходить для використання в різних моделях і типах світильників.


7. Цоколь лампи змонтований без застосування пайки, що надалі не приведе до окислення цоколя.
На перший погляд проста конструкція лампи - дозволяє істотно економити електроенергію в порівнянні з лампами розжарювання і люмінесцентними лампами.


Термін служби світлодіодної лампи в рази вище люмінесцентних ламп і ламп розжарювання. Навіть якщо упустили лампу, вона не розіб'ється на осколки, а раніше буде світити з відповідними їй параметрами.


За рахунок драйвера, світлодіодна лампа випромінює рівний без мерехтінь світло, яке не впливає на зір людини, а при включенні дає відразу 100% світло, чого не скажеш про люмінесцентних лампах і лампах розжарювання.


Світлодіодні лампи завдяки алюмінієвому радіатору практично не нагріваються, при цьому енергія споживається тільки на виділення світла, а не на нагрівання лампи. З такими характеристиками світлодіодні лампи незамінне джерело світла в приміщеннях, де необхідна тиша і високий рівень освітлення.


Проста конструкція лампи та її світлотехнічні показники дозволяють легку заміну раніше встановлених джерел світла.


Ми гарантуємо високу якість нашої продукції і надаємо 2 роки гарантії на всі

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing