Культиватор КПС 4

10 грн
19173793
В наличии
+

Культиватор призначений для суцільного передпосівного обробітку ґрунту, на глибину 5÷12 см з одночасним підрізанням кореневої системи бур’янів, кришінням.

Культиватор призначений для суцільного передпосівного обробітку ґрунту, на глибину 5÷12 см з одночасним підрізанням кореневої системи бур’янів, кришінням, вирівнюванням і прикочуванням поверхні ґрунту, а також для догляду за парами. Стійка культиватора має підпружинену конструкцію, що забезпечує якісне копіювання рельєфу та виключає злом робочої лапи при наїзді на перешкоду. Глибина обробітку регулюється прикотуючим котком та центральною тягою трьох-точкової навіски трактора. Робочі органи розташовані в 2 ряди та мають розміри 270 мм та 330 мм відповідно. Також агрегат комплектується гребінкою що має можливість регулювання по висоті, для додаткового подрібнення ґрунту.

 

 

КПН-3,0

КПН-4,0

КПН-6,0

Ширина захвату, м

3,0

4,0

6,0

Продуктивність, га/час

2,6…3,4

3,8…4,6

5,8…6,8

Глибина обробітку, см

5,0…12,0

Робоча швидкість, км/час

8,0…15,0

Транспортна ширина, м не більше

3,05

4,05

3,0

Маса, кг

650

780

1250

Агрегатується з тракторами потужністю, кс

40…60

70…100

110…140

 Культиватор має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:

 Кронштейн кріплення рами катка приєднаний до поперечних балок основної рами, що зменшило навантаження на задню балку основної рами агрегату.

Конструкція агрегату має несиметричну конструкцію що дозволяє об’єднувати два культиватора за допомогою зчіпки.

В конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, що полегшує їх обслуговування та забезпечує в 5 раз більший!!! ресурс в порівнянні з підшипником 31-UCF-208.

В шарнірному вузлі стойки культиватора використовуються полімерні втулки з графітовою змазкою, що має пожиттєву гарантію та не вимагає обслуговування в порівнянні з аналогами де використовуються металеві втулки та змазка Літол.

Для агрегатування з трактором для приєднання центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує агрегатування з тракторами всіх фірм без доробки агрегату.

На граблині використовуються пружини з завитком «по-ходу агрегату», що виключають злом пружин при експлуатації.

 

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing