Краска Sniezka Ultra 10 л

282 грн
48075032
В наличии
+

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Емульсія призначена для декоративного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, гіпсо-картонних, дерев'яних і деревопохідних матеріалів всередині приміщень. Створює матове, сніжно-біле покриття з відмінною адгезією до основи і підвищеною стійкістю до стирання, паро- і  газопроникні,  що  дає  стінам  ”дихати”.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка - поверхня, яка буде фарбуватися, має бути міцною, сухою, без пилу і жирних забруднень. Свіже цементно-вапняне тинькування можна фарбувати через 4 тижні після накладання, гіпсове через 2 тижні, раніше тиньковані поверхні - після шліфування і очищення від пилу. Нові і міцні поверхні, а також поверхні насиченого кольору рекомендується пофарбувати грунтувальною емульсією СНЄЖКА ГРУНТ. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що відстає пластами або погано тримається поверхні, слід усунути. Нерівності і тріщини вирівняти шпатлівкою для внутрішніх робіт АКРИЛ-ПУТЦ СТАРТ і пофарбу-вати грунтувальною емульсією. Вільно зв'язану поверхню із високою поглинальною здатністю і виділеннями крейди необхідно прогрунтувати один раз засобом для грунтування і підготовки поверхонь СУПЕР-ДОМ.

Фарбування - розмішати фарбу і наносити пензлем, валиком або гідродинамічним розпилювачем у 2 шари (без грунтування  3 шари) з інтервалом 2-4 години. Для накладання першого шару на нову поверхню розвести фарбу, додаючи 20% води. Для фарбування загрунтованої поверхні фарбу розводити не потрібно. Малярні роботи виконувати при температурі поверхні і повітря вище +10oC. Інструменти вимити водою. В процесі виконання робіт та після їх закінчення приміщення слід прові-трити до повного зникнення запаху. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати і складувати у герметично закритій упаковці. Оберігати  від  морозу  та  сонячних  променів.

ВЛАСТИВОСТІ ВИРОБУ

Розхiд - при накладанні одного шару на поверхню площею до 6,4 м2 розхід фарби складає 1 кг. Термін придатності до використання - 
24 місяці з дати виготовлення.
Температура зберігання - 
від +5oС до +30oС 
Упаковка пластикова -
1,4 кг, 4,2 кг, 7 кг, 14 кг, 20 кг. 
Колір - білий. Фарбу можна колорувати 
пігментними пастами 
COLOREX.

0978054064

0667835325

0617077419

 

Ссылка на сайт: 

Доставка по всей Украине.

Условия оплаты-безналичный расчет,оплата по факту,наличные,наложенный платеж.

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing