Комплексне післяремонтне прибирання

от 9 грн

Будівництво – добре, але прибирання теж потрібне

Ніхто й ніколи ще не зміг після ремонту одразу ж заселитися в квартиру або будинок. Щоправда, теоретично це можна зробити, але практично навряд чи. Купи будівельного сміття вищі за Еверест та Говерлу. А неперевершений лапатий пил вкриває всі поверхні, як попіл після виверження ісландського вулкану Ейяфьятлайокудль. Звісно, можна і власними силами здолати наслідки капітального ремонту. Але існує кращий спосіб. Зателефонуйте до нашої компанії і Ваші турботи з прибирання після ремонту стануть нашим обов‘язком!

Наші секрети комплексного прибирання після будівництва.

Ремонт або будівництво – це суцільна епопея. І усунення наслідків – необхідна умова подальшого щасливого життя в будинку. Після ремонту Ваша квартира не що інше, як склад будматеріалів. Перетворити її на затишне гніздечко – найголовніше завдання нашої компанії. От кілька секретів із прибирання квартири після ремонту.

Плями під час ремонту слід видаляти одразу же. Особливо з кахлю й керамограніту. Якщо це не зробили, то ми за допомогою спеціальних засобів очистимо будь-яку поверхню. Велику проблему становить також засохла монтажна піна. Якщо прибирати залишки піни з пофарбованих поверхонь, то є ризик лущення фарби. Наші фахівці знають, як провести цю процедуру з найменшим ризиком. Вапняний наліт видалимо професійним миючим засобом із безпечним розчином кислоти, що дозволить зберегти оброблювану поверхню й не пошкодить колір. А плями, які виникли через дію кислоти, видаляємо простою содою.

Плями на паркеті після ремонту залишаються практично завжди. Використовуючи спеціальні засоби, наші фахівці дбайливо, не пошкоджуючи структуру підлогового покриття, видалять забруднення. Ламіновані підлоги та лінолеум очищаємо від слідів скотча, який використовували для пакування. «У жодному разі не обробляйте ламінат за допомогою абразивних засобів для чищення!» – попереджають професіонали.

Іржаві плями видаляють за допомогою розчину мідного купоросу у відповідній пропорції. Чорні плями на вагонці й дерев'яних поверхнях, відомі як цвіль, обробляємо за допомогою спеціального запатентованого хімічного засобу, який дозволяє зберегти колір дерев'яного покриття та уникнути розводів.

Як зменшити наслідки ремонту

Усі забруднення розрізняються за своєю природою. Іржа, цвіль, плями води на паркеті видаляють різними способами. Але якщо намагатись стежити за чистотою, то можна згодом зменшити загальне забруднення. Для цього намагайтеся прибирати плями, поки вони свіжі. Краще витратити кілька секунд, ніж потім витрачати значно більше часу. Наприклад, плями лужного походження видаляйте за допомогою кислоти. Іноді дуже ефективні звичайнісінькі природні засоби – лимон, оцет і сода. 

Комплесне післяремонтнет прибирання включає наступні послуги:

- чистка та миття вікон, віконних рам, підвіконників, відливів;

- миття з застосуванням професійних хімзасобів підлогового покриття, міжплиточних швів;

- суха чистка стін та стелі (порохотягом);

- вологе прибирання та полірування дверей, рам, дерев плінтусів;

- сухе та вологе прибирання радіаторів опалення;

- прибирання та дезінфекція санвузла;

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing