Клей для паркета Ansercoll 5-10-15 23кг

1 200 грн
В наличии
+
Оптовые цены:
Кол-во 10+
Цена 1 100 грн

Клейова суміш "ANSERCOLL" вироблена на базі каучукових - бутадієнових смол з додаванням спектрально очищеного бензину Shellsol і натуральної каніфолі. Застосовується для приклеювання звичайного паркету, паркетної дошки з екзотичних порід дерева, будь-якого типу паркетної мозаїки, до цементних, дерев'яних і самовирівнючих поверхонь. Можливо використання для приклеювання коркового дерева, мінеральної вати, полістирольних плит та текстилю.

Упаковка: металеві банки по
1,1кг, 5,5кг, 13,5 кг, 23кг.

Приблизна витрата клею:
1,1-- 1,6 кг/кв.м зависит от типа поверхности.

Спосіб використання:
Перед нанесенням клей необхідно добре розмішати потім за допомогою шпателя нанести на поверхню. Найкраще клей наносити за 10 хвилин до укладання паркету. . Паркет укласти, легенько притиснути, а потім із зусиллям притиснути до поверхні. Наступні етапи, тобто покриття лаком, циклювання, рекомендується виконувати не раніше, ніж через 19 .. 24 години при вбираючій підставі, через 3-4 діб - при невбираючій. У разі, якщо клей сильно густий його потрібно розвести спеціальним розчинником 
Високоякісний клей для паркету на основі бутадієнстирольного каучуку з добавкою каніфолі від відомого у всій європі Польського бренду Anserglob . За десять років існування на ринку України цей клей зарекомендував себе як матеріал вищої якості за розумною ценою. На відміну від своїх конкурентів клей Ансеркол в застиглому стані має високу еластичність на втрачаючи високої міцності склеювання. Ця властивість дозволяє застиглому клею не тріскатися при згинаннях , а адже вони неминучі . Завдяки наявності у складі натуральної каніфолі , паркет влаштований за допомогою клею Ансеркол не скрипить , тому можете бути впевнені , що якщо хтось вночі буде ходити по паркету , це вас не розбудить . У застиглому стані Ансеркол абсолютно нешкідливий для людини , що не можна сказати про багатьох його аналогів. Купуючи клей для паркету Ansercoll ви отримуєте гарантію від виробника , за умови дотримання правил експлуатації.
Русский:
Однокомпонентный клей произведен на базе каучуково - бутадиеновых смол с добавлением канифоли и экологического аптечного бензина Shellsol. Применяется для приклеивания паркета, паркетной мозаики, паркета из экзотичных пород дерева к цементным, деревянным и самовыравнивающимся поверхностям. Применяется также для приклеивания пробки, минеральной ваты, полистирола, текстиля. Клей не содержит толуола после отверждения продукт абсолютно безопасен для человека и окружающей среды. Не вызывает изменение цвета дерева, готовность к использованию полов через 72 часа

СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ:

Клей перед использованием хорошо вымешать и нанести на поверхность с помощью шпателя. Клей лучше всего наносить на поверхность за 10.. 15 минут перед выкладыванием паркета. Паркет положить, легко прижать, а потом с усилием дожать к поверхности. Следующий этап, т.е. циклевание, покрытие лаком, выполнять не ранее, чем через 20..24 часа при впитываемой поверхности, через 3 суток — при невпитываемой. В случае, если клей густой его требуется разбавить соответствующим растворителем для Клея 5—10—15—20.

Производитель: ANSER, Польша

Информация о компании
 • TYTAN
 • +38(098)152-35-51
 • Компания из г. Луцк
 • Рейтинг продавца:
 • 2 года на портале,
 • 0 отзывов
 • Способы оплаты
 • Оплата при получении
 • Предоплата карта "ПриватБанка"
 • Способы доставки
 • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing