Гідроізоляція фундаменту Сіоліт Б1К-бітумна мембрана

52 грн
В наличии
+
Оптовые цены:
Кол-во 10+
Цена 48 грн

СІОЛІТ Б1К                                                ТУ № У 24.3-31245841-003:2010

еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана

Властивості:

        Готовий до застосування однокомпонентний матеріал, на основі синтетичного еластомеру модифікований дисперсійним бітумом. Після висихання утворює еластичну мембрану з високим подовженням, стійку до УФ випромінювання, інфрачервоного випромінювання, стійку до перепадів t -35 +80 C, впливу слабких органічних лугів і кислот.

         Мембрана витримує розкриття тріщин до 1,5 мм. Забезпечує довготривалий захист від атмосферних впливів.

 

Сфери застосування:

     СІОЛІТ Б1К призначений для створення покрівельного покриття і ремонту плоских покрівель, гідроізоляції поверхонь будівель і споруд, що піддаються впливу атмосферних чинників. Завдяки можливості механічного нанесення (фарбопульт, валик) дозволяє створювати атмосферостійке покрівельне і гідроізоляційне покриття на великих площах за короткий час. Завдяки тому, що СІОЛІТ Б1К може бути виготовлений в широкій колірній гамі, покриття на його основі володіє високоестетичним зовнішнім виглядом і привабливістю.

       Також може застосовуватися для виконання гідроізоляції підземних технічних споруд, монолітних та збірних резервуарів, очисних споруд, каналізацій і тп.

 

Технічні характеристики:

Основа: синтетичний еластомер, модифікований дисперсійним бітумом.

Зовнішній вигляд: в'язка рідина

Колір: чорний

Відносне подовження: 300-400%

Температура експлуатації: -35 - +80 С

 

Середня витрата:

                                               1 шар 1-1,2 кг/м2

                                               2 шари 2, -2,4 кг/м2

Упаковка: 10, 20, 50 кг.

 

    Температура роботи з матеріалом: температура на поверхні нанесення від +5 до +30 С

Запобіжні заходи:

       Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри. У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води і звернутися за медичною допомогою.

Не вживати всередину! Берегти від дітей!

Зберігання:

       Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5 до +30 С. Оберігати від морозу, високих температур, попадання вологи і безпосереднього впливу сонячних променів. Термін зберігання 12 міс.

 

Вимоги до оброблюваних поверхонь:

• перед нанесенням гідроізоляції необхідно очистити поверхню від забруднень і обдути повітрям (обмести механічно) пил

• при необхідності вирівняти поверхню (тріщини, нерівності) відповідним будівельним розчином

• обробку проводити в суху погоду при температурі оброблюваної поверхні +5 +30 ˚ С.

• не слід допускати попадання води на нанесений гідроізоляційний шар 4-5 годин після нанесення.

 

Основа:

        Поверхні, які підлягають обробці  повинні володіти несучими здібностями, бути рівними, дрібнопористими. Не допускається наявність на поверхні раковин, задирок, пилу, жиру, мастила та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Підходять як основа: кам'яна кладка з заповненими швами, бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою, литий асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття, рубероїд, загрунтовані металеві конструкції.

 

Спосіб нанесення:

              Поверхню слід змочити водою таким чином, щоб до моменту нанесення матеріалу вона була матово-вологою. У разі нанесення СІОЛІТ Б1К на проблемну поверхню (крихкі мінеральні поверхні, бітумні поверхні з високим обсягом водопоглинання) поверхню слід обробити пропиткою Сіонол МТ або ін.

     СІОЛІТ Б1К наноситься рівномірно на підготовлену поверхню за допомогою кисті, валика або розпилювача, товщиною 1 шару не більше 1 мм. Час сушіння до нанесення наступного шару 6-8 годин при t 20 ˚ С. ( При більш низьких температурах необхідна технічна консультація з виробником). Остаточна сушка покрівельного покриття 36-48 годин. При ремонті існуючих покрівельних покриттів на бітумній основі (рубероїд, рулонні бітумні матеріали) необхідно очистити місця відшарування (міхури, тріщини тощо) Заповнити порожнечі будівельним розчином на цементній основі, після цього виконати гідроізоляцію цих ділянок з обов'язковим армуванням (склотканиною, геотекстилем).

 

 

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing