Энергетичиский браслет Power Balance Пауэр Баланс

115 грн
40162054
В наличии
+

Энергетичиский браслет Power Balance  Пауэр Баланс

 

Модний аксесуар молодих людей!
браслет "Power Balance"

Power Balance - це ексклюзивна технологія, що працює з природним енергетичним полем людського тіла. Тонка голограма, яка міститься в енергетичному браслеті Power Balance, благотворно впливає на ваше фізіологічний стан.

Енергетичний браслет підійде як для професійних спортсменів і любителів, так і для звичайної людини. Кожна людина індивідуальна, а тому і діє браслет на кожного по-особливому.

Придбайте енергетичний браслет Power Balance за доступною ціною

і випробуйте його дія!

Останнім часом про такі браслетах стало чути все частіше, і по-тихоньку, думки по типу: «Невже це правда?» Стали закрадатися в голову. Ми голосно і сміливо відповідаємо на ваше запитання: «Так!»

Процес роботи браслетів здійснюється за рахунок енергії негативних іонів. Вони поміщаються в голограму, а вона, в свою чергу - в медичний силікон.

Вченими доведено, що негативні іони чудово впливають на фізичний та духовний стан людини. Саме тому розробники енергетичних браслетів взяли їх за основу.

Негативні іони виробляють певні частоти, які надають позитивний вплив на організм людини і викликають більш швидку комунікацію між клітинами.

За допомогою цього відновлюється енергетичний баланс у людському тілі, тим самим приводячи ваше тіло в гармонійний стан.

Тому людина в дуже незабаром починає відчувати себе дуже натхненно і прекрасно в фізичному плані.

Давно відомо, що різні побутові прилади, які ми використовуємо у повсякденному житті, а також, Wi-Fi і Bluetooth виділяють електромагнітне випромінювання, яке погіршує самопочуття людини і утримує його в зниженому стані духу. Але за допомогою енергетичних браслетів у вас є можливість назавжди позбутися від цієї проблеми.

Браслет діє за рахунок прискорення комунікації між клітинами, як вже було зазначено вище, тим самим даруючи вам найголовніше, що може бути у людини - ЗДОРОВ'Я!

Якщо ви щоранку намагаєтеся знайти в собі сили піднятися з ліжка, а насилу піднявшись, докладаєте величезних зусиль, щоб прокинутися, заливаючи в себе кілька чашок кави і викурюючи 5 сигарет одну за одною, то енергетичні браслети стануть для вас справжнім відкриттям.

Вони подарують вам радість і щастя, силу і віру в позитив, прекрасне самопочуття і бадьорість, а також налагодять ваші стосунки з рідними та близькими.

Ви можете замовити у наших дистриб'юторів енергетічіскій браслет Power Balance і випробуйте дію.
ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ: ЗМЕНШУЄТЬСЯ:

     координація рухів
     енергія
     сила
     витривалість
     Увага і точність
     Гнучкість і рухливість     впливу стресу
     хронічні болі
     стомлюваність

 

Розмір браслета: М-19см, S 17.5см.
Колір: Чорний, Синій, Рожевий, Червоний

Информация о компании
 • Fortuna
 • +38(093)244-55-66
 • Компания из г. Одесса
 • Рейтинг продавца:
 • 3 года на портале,
 • 0 отзывов
 • Способы оплаты
 • Оплата при получении
 • Предоплата карта "ПриватБанка"
 • Способы доставки
 • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing