Электро Шокер Police Titan 1106

403 грн
32330887
В наличии
+

Электро Шокер Police 1106

Перед Вами новинка зі світу електрошокерів - електрошокер 1106 police , так само відомий як електрошокер Кобра 1106 police , який за своєю потужністю перевершує всі інші моделі електрошокерів і Ешу (електро - шокових пристроїв ) контактного типу. По суті це дві скомпанован і вдосконалені моделі шокеров "Чорна Вдова 1101 " і "Скорпіон 1102" .

Упевнений , багато хто стикався з проблемою бездомних собак. Повертаючись додому з роботи часто багатьом з нас доводиться проходити повз величезні зграй дворняг . Сьогодні Ви спокійно пройшли повз , вони тільки проводили Вас поглядом , а завтра? Ви впевнені , що собаки не кинуться на Вас ? Що ж дасть електрошокер ! По-перше Ви будете почувати себе в безпеці , а значить собаки не відчують Вашого страху і це не послужить приводом для нападу. По-друге навіть якщо собаки і збираються явно нападати досить використовувати шокер 1106 police , тоесть натиснути на кнопку електрошокового розрядника , видаваний звук при електричному розряді і виділяється не відчутний для людини озон гарантовано відлякають тварин , без будь-якого контакту з ними.

Цього разу розробники постаралися на славу. Збільшивши діаметр контактної частини електрошокера практично до 5 см, тим самим збільшилася і товщина шару одягу , яку проб'є електрошокер 1106 police . Так само не обійшли стороною і дизайн шокера - тепер його просто не відрізнити від поліцейського ліхтарика . Корпус виконаний з ударостійкого алюмінієвого сплаву , тому враховуючи габарити електрошокера 1106 ( 23х3х4 , 5см) ним можна запросто орудувати , як кийком. Але не варто забувати про те , що шокер - це засіб для самозахисту !

    Електрошокер Кобра 1106 володіє збільшеними електродами вже давно відмінно себе зарекомендували в більш ранніх моделях. Приставку шокер POLICE отримав не тільки за приминение поліцією Китаю , але також і за повне зовнішню схожість електрошокера з ліхтариками серії police .
 
Електрошокер з легкістю захистить Вас і Вашу родину від нападу тварин і людей. Тварини побачивши випускаються шокером розряди і почувши характерний тріск відразу ж ретируються (так уже матінка природа вирішила , бояться собаки та інші брати наші менші електрошокерів , як вогню) , тоесть Вам не доведеться вступати в контакт з твариною. Людина влаштована трохи по іншому , але все ж до 90% відступлять побачивши шокер у Ваших руках , решту 10 відсотків зможуть на власній шкурі дізнатися потужність шокера 1106 , і зрозуміти за що його охрестили Кобра .

З електрошокером Кобра 1106 в руках на Вас ніхто не зверне ніякої уваги , так як його практично неможливо відрізнити від звичайного ліхтарика , а габарити дозволяють використовувати його щодня . Він легко вміститься в жіночій сумочці , в кишені звичайно його не зовсім зручно буде носити , але не забувайте , що від розмірів електрошокера прямо залежить і його потужність. Можна звичайно купити більш компактну модель шокера , але по суті - і зовнішнім виглядом , і силою удару такої налякає хіба що дитину .
 
Універсальність пристрою полягає в потужному ліхтарі , в якому встановлений світлодіод типу CREE . Потужний зібраний пучок світла легко засліпить противника , або ж просто відмінно висвітлюватиме Вам дорогу додому в темний час доби. Електрошокер 1106 Кобра - Ваш персональний охоронець.
 
Три режими роботи :

виключений,працює ліхтар,включений електрошокер. Є додатковий запобіжник для виключення випадкового спрацьовування.

 Обов'язково для ознайомлення : тактика (правила) застосування електрошокера .
 
Техно характеристики електрошокера Кобра- 1106 :

    Напруга розряду : реальнi 50 000 вольт (маркування буває і 50.000.000 вольт,80 мільйонів вольт)
    Потужність фактична : 10 Ватт
    запобіжник
    вбудований ліхтар
    Вага: 330 гр.
    Товщина пробою одягу : до 40 мм
    Габаритні розміри: 230х30х45 (мм.)
    Саморазряд : 30 % на місяць

У комплект постачання входить:

 Шокер кобра 1106
   

 Чохол для кріплення на ремені
   

 Зарядний пристрій для шокера iнструкція
   

 Cтильна подарункова упаковка .

Информация о компании
  • Fortuna
  • +38(093)244-55-66
  • Компания из г. Одесса
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing