Двері міжкімнатні мдф

3 500 грн
35844914
В наличии
+

  Абревіатура МДФ - калька з англійської скорочення MDF - Medium Density Fiberboard (деревностружкова плита середньої щільності). Розробка МДФ стала результатом вдосконалення технологій, які застосовувалися при виготовленні ДВП (деревно-волокнистих плит).
Особливості технології виробництва МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених зв'язуючими речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-870 кг / м. куб.) Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу. При цьому варто особливо відзначити, що основним елементом волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал.
Плити МДФ випробовується в лабораторіях за багатьма параметрами: межа міцності при статичному вигині, межа міцності при перпендикулярному розтягуванні плити, набрякання по товщині, вологостійкість, щільність, шорсткість поверхні плит та ін Плити повинні бути вологостійкість, зберігати форму при температурних коливаннях і бути стійкими до механічних впливів. Плити МДФ задовольняють цим вимогам. Саме тому МДФ широко використовується в меблевій і дверної промишлнності.
Більш того, багато фахівців схиляються до того, що плити МДФ вологостійкості і механічним характеристикам перевершують натуральне дерево. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.
Важливий і такий аспект, як вартість матеріалу. Вироби з МДФ часто стоять на 30-50 відсотків дешевше, ніж аналогічні вироби з цільного дерева.

Двері з малим склом -ціна 2750грн за комплект ( полотно,коробка,лиштва,скло,замки і петлі)

Двері з великим склом - ціна 3150грн за комплект
 

Информация о компании
  • Рейтинг продавца:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Способы доставки
  • Самовывоз
  • Новая почта

Бренды Бренды

Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing