Дезінфекція приміщень та транспорту

от 1 грн

Дезінфекція виробничих приміщень ( цехів з виробництва харчової продукції) та автотранспорту для перевезення продукції. Оформлення санітарної документації. Повний перелік послуг по дезінфеції бактерій та мікроорганізмів. Можливе попередньє проведення обезжирення та прибирання площ , які підлягають дезинфекції. Професійне обладнання, вивчений персонал професійні хімічні засоби.

Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення збудників інфекційних захворювань і руйнування токсинів на об'єктах зовнішнього середовища. Для її проведення звичайно використовуються хімічні речовини, розчини органічних речовин, що володіють дезінфікуючими властивостями. Дезінфекція зменшує кількість мікроорганізмів до прийнятного рівня, але цілком може їх і не знищити. Є одним з видів знезараження. Розрізняють профілактичну, поточну і заключну дезінфекцію.

Наша компанія надає послугу дезінфекції, яку ми проводимо трьома способами: фізичний (озонування); хімічний (використання дезінфектантів); комбінований (озонування та дезінфекція хім. препаратами).

Дезінфекція приміщень проводиться з метою знищення вогнищ і збудників різних інфекційних захворювань, які здатні завдати шкоди організму людини. 

Дезінфекція приміщень: офісів, будинків, квартир, складу та виробничих приміщень. 

Дезінфекція приміщень проводиться з метою знищення вогнищ і збудників різних інфекційних захворювань, які здатні завдати істотної шкоди організму людини. Заходи з дезінфекції є вкрай важливими для протиборства сучасним інфекціям, а так же формуванню здорового суспільства. Тільки системний та професійний підхід до проблем дезінфекції приміщень здатний забезпечити стовідсотковий результат. Для проведення дезінфекції приміщень зазвичай використовуються дезінфікуючі засоби широкого спектра дії відносно патогенних мікроорганізмів таких як: бактерії туберкульозу, гепатиту, поліомієліту, ВІЛ, цвілі і грибків роду Кандіда і тріхофітонамі а так само ще сотні ротавірусів, ентеровірусів. 

Існує кілька видів дезінфекції приміщень - заключна, поточна і профілактична. Заключна дезінфекція проводиться для ліквідації осередку епідемії після смерті або одужання носія інфекції. Поточна дезінфекція проводиться на постійній основі за наявності забруднюючих факторів, а так само в медичних установах для забезпечення достатнього рівня санітарної чистоти. Крім цього поточна дезінфекція приміщень проводиться регулярно в установах і квартирах з хворими людьми, для того щоб уникнути подальшого розповсюдження інфекції. Профілактична дезінфекція знайома кожній людині, оскільки включає в себе всі антисептичні речовини здатні знищувати різні хвороботворні мікроорганізми, а так же розщеплювати токсичні речовини на нешкідливі складові. 
Дезінфекція приміщення може проводитися за допомогою різних методів, в тому числі хімічного і фізичного. 
Фізичний метод передбачає стерилізацію всіх поверхонь, а так же приміщень, які знаходились в безпосередньому контакті з хворими людьми або тваринами. Стерилізація може проводитися як за допомогою окропу, так і ультрафіолетового обладнання, яке генерує випромінювання смертельне для бактерій. Крім цього існує механічний метод, який має на увазі видалення заражених об'єктів з їх подальшим знезараженням або знищенням. 
Хімічна дезінфекція проводиться професійними акредитованими організаціями. Для цього застосовується сучасне обладнання, а так само речовини, які здатні в найкоротші терміни впоратися з будь-яким зараженням. Використовувані препарати перебувають під найсуворішим контролем і абсолютно безпечні для людини. 

Компанія «Хімвет» одна з не багатьох хто пропонує вам високоефективну аерозольну дезінфекцію і дезодорацію приміщень з використанням професійного устаткування. Сама обробка приміщення офісу, будинку, квартири або складу на виробничому приміщенні проходить дуже швидко, приміщенням можна користуватися вже через 5 хвилин після дезінфекції, адже ми використовуємо медичні дезінфектанти, які абсолютно безпечні для людей. 

Якісна санітарна обробка та проведення дезінфекції квартир, офісів, будинків, лікарень, аеропортів, вокзалів, магазинів, саун, басейнів і т.д., є необхідними заходами щодо попередження поширення небезпечних захворювань і мікроорганізмів. 

Дуже ефективний на сьогоднішній день спосіб дезінфекції став доступний завдяки генераторам холодного та гарячого туману. Дезінфікуючий розчин завдяки сучасній техніці розбивається на краплі менше 10 мкм., Які заповнюють всі поверхні пробираючись в будь-які щілини, осідаючи як туман. Обробка абсолютно безпечна для людей і тварин не псує меблі і поверхні, не вимагає змивання. 

З усіх питань що стосуються дезінфекції приміщень та транспорту ми готові професійно проконсультувати по телефону або електронній пошті.

Информация о компании
  • Рейтинг компании:
  • 2 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Услуга:
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing