Бигуди Magic Leverag (Волшебные локоны)

96 грн
40517833
В наличии
+

Бигуди Magic Leverag (Волшебные локоны)

 

БИГУДИ MAGIC LEVERAG

опис:

У набір входять 14 бигудей (9 * 21см, 9 * 15см) + 2 гачка.

Бігуді Магія LEVERAG дуже прості у використанні і абсолютно безпечні для волосся! Ви дуже швидко і просто зможете отримати шикарні локони не виходячи з дому! Виготовлені зазвичай з міцних полімерних волокон з силіконовими наконечниками, а тому вони довго служать, витримують т до 100 С.

 

 

Красиві локони в усі віки робили жінку привабливою, загадковою і навіть трохи грайливою. На жаль, не завжди вдається завити слухняний волосся в легковажні кучерики. Але - слава майстрам перукарського мистецтва! Для справжніх модниць вони створили нові-фактично ідеальні - методи завивання волосся! Бігуді мagic важелі дають бажані форми навіть важко піддається укладанню волоссю.

Ці бігуді не ушкоджують і не заламують волосся, що не погіршують їх зовнішнього вигляду і стану, не псують зачіску. Вони перетворюють рівні волосся в дуже спокусливі кучері, як правило, спіральної форми. До того ж, накручуються вони легко і просто. Принаймні, саме так стверджують виробники цих бигудей.

У бигудей мagic плече - маса переваг. Вони створюють великий обсяг, дбайливо ставляться до волосся, крім того, з їх допомогою допомагають легко проконтролювати напрямок і рівномірність укладання без заломів. За допомогою бигудей мagic важелі можна швидко змінити імідж, крім того, процес накручування абсолютно не тривалий, а відповідно - не може втомити. Зачіска з завитими цими бигудями локонами нагадує чимось хімічну завивку.

Як використовувати:

А використовувати ці бігуді дійсно просто. По-перше, виберіть той вид бигудей з придбаного комплекту, який вам припав до душі. Нанесіть на вимите і підсушене волосся трошки пінки для укладання. Потрібно, щоб волосся було вологими - на 60% - 70%. Волосся розподіляйте на доріжки, починаючи з потилиці. Ширину робіть такий, який вам хочеться - залежно від того, якого результату хочете добитися.

Після того, як виділіть першу пасмо, вставте гачок в бігудях, паличкою акуратно і ніжно простягніть волосся крізь цю пластину. Так - «попрядно» - накрутіть всю нижню область голови.

У скроневій і тім'яній зонах накрутіть волосся в залежності від того, яку зачіску хочете отримати. А що стосується послідовності, то вона повинна бути тією ж, що і при накручування потиличної частини.

Після того, як накрутіть все волосся, підсушіть їх феном. Просушіть «конструкцію» на голові десь з півгодини. Бажано - після цього залиште бігудюшкі ще на пару хвилин. Потім також акуратненько приберіть волосся з бигудей.

Информация о компании
  • Fortuna
  • +38(093)244-55-66
  • Компания из г. Одесса
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing