Безрамочное остекленение.Двери стеклянные

4 100 грн
5026644
В наличии
+

Двери стеклянные Перегородки стеклянные….Работаем 12 лет.Индивидуальный подход.

Система безрамного засклення балконів і лоджій по праву вважається найсучаснішою із усіх нині існуючих. Ця технічно елегантна конструкція була придумана й відпрацьована фінами в сімдесятих роках, і лише кілька років назад вона з'явилася на вітчизняному ринку, тому в нас така продукція поки вважається елітною. Що це таке?

Щоб зрозуміти, як улаштована система безрамного засклення, уявіть собі профіль, установлений на плиті верхнього балкона, який з точністю до 2 мм повторює його форму. У цьому профілі, на спеціальних рухливих петлях, і рухається скло.

Сам профіль жорстко закріплюється (за допомогою анкерних болтів) у бетоні, а нижній профіль виконує функцію напрямної.

Готове засклення виглядає як суцільна стіна із загартованого надміцного скла. Воно не вимагає посилення різними дорогими плівками, і при розбиванні розлітається на дрібні негострі кубики, що надійно забезпечує безпеку людей від порізів, що трапляються при застосуванні звичайного скла.

Товщина такого скла залежить від висоти простору, що заскляемо: якщо воно вище 2 м, те звичайно застосовується скло товщиною 8 мм, якщо нижче – використовується 6-міліметрове. По ширині скляна стулка може варіюватися від 60 до 80 см, залежно від розміру балкона.

При монтажі, стики скла закриваються тонким прозорим ущільнювачем, що перешкоджають влученню на балкон води й снігу, що сприяють підвищеній звуко – і теплоізоляції.

У виробництві всі елементи безрамного засклення виконують із довговічних матеріалів – алюмінієві деталі офарблюють методом порошкового напилювання, а в якості кріплення використовують нержавіючу сталь.

Для легкого ковзання скляних стулок при відкриванні, у роликових опорах використовуються спеціальні шарикопідшипники. Такі опори надійно захищені від влучення води, тому навіть узимку механізм не заїдає – ви з легкістю можете відкрити скло в будь-який час року, зрушивши полотна скла убік і склавши їх «книжкою» в одній зі стін.

Якщо говорити про зовнішній вигляд такої системи, то зовні будинку вона являє собою суцільну скляну стіну без рам і вертикальних стійок. Вона зорово збільшує простір балкона або лоджії, тому що в закритому стані скло практично не видно.

Плюси на користь безрамного засклення
Значною перевагою безрамного засклення є й відсутність проблем, пов'язаних з періодичним очищенням - кожну стулку легко мити, не перегинаючись через поруччя балкона й не піддаючи себе небезпеці. При цьому, безрамне засклення не вимагає специфічного технічного обслуговування. Вам буде досить лише раз у році змазувати рухомі частини силіконовим спреем. У закритім положенні безрамна система надійно захищає балкон від вітру й дощу, а рівень шуму в приміщеннях, що примикають до лоджії, знижується на 15-20 дб (шум листя). До речі, подібний вид засклення може застосовуватися й для обладнання прозорих і напівпрозорих безрамних скляних перегородок (наприклад в офісах, автосалонах, виставочних залах і інших приміщеннях, де на думку замовника доцільна їхня трансформація).

…але й без мінусів не обійтися
Більша частина безрамних систем створюється з таким розрахунками, щоб заповнення мало як мінімум дворазовий запас міцності. Однак, якщо воно виявиться недостатньо якісним, через якийсь час стулки почнуть деренчати. Проблема полягає в тому, що основні вітрові навантаження сприймає не саме скло, а місця його кріплення в профілі. При цьому знижується конструктивна твердість вузла фіксації скла в профілі. «Сумнівна» стулка стає джерелом шуму, а в склі, у крапках його механічного кріплення, може розвитися небажана концентрація напруг.

Природно, що ці функціональні особливості повинні накладати певний відбиток на вартісні характеристики виробів, що комплектують безрамну систему засклення. Тому, крім споконвічно несумлінних виробників, можна говорити про те, що поганих безрамних систем немає. Є неправильне їхнє застосування, найчастіше пов'язане з невиправданою економією. Тому, на стадії вибору дуже важливо визначити якість пропонованої системи, вивчити супутню документацію й простежити за технологією монтажу. При установці безрамного засклення слід мати на увазі, що крім вартості квадратного метра конструкції існують і інші, більш об'єктивні критерії вибору. Недарма говорять: «Зробиш дешево – про це скоро забудуть, зробиш погано – будуть пам'ятати завжди!».

Информация о компании
  • График работы
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Оплата при получении
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing