Безлопастной вентилятор Fan Leader

863 грн
39558784
В наличии
+

Безлопастной вентилятор Fan Leader

 

Безлопатеві вентилятори Fan Leader працюють від мережевого адаптера, який включається в мережу та подає через роз'єм безпечне напруга 12 В до вентилятора.

Нові безлопатеві міні вентилятори Fan Leader з гарним дизайном і цікавою формою абсолютно безпечні та екологічно чисті. На відміну від старих вентиляторів у них немає обертових деталей з гострими краями, тому вони не небезпечні для дітей і домашніх тварин. Повітря подається рівним потоком, без пульсацій і ривків. Перебувати в приміщенні з працюючими безлопастной вентиляторами Fan Leader комфортно і зручно. Ви навіть не помітите, що прилад включений, поки не потрапите під струмінь повітря, настільки тихо він працює.

Відсутність лопатей і захисних грат дозволяє легко і швидко чистити безлопатеві вентилятори Fan Leader.

Корпус безлопастной вентиляторів Bladeless Fan виконується з міцного пластику, внизу важке підставу з мотором, що забезпечує хорошу стійкість і надійність. Енергозберігаючий двигун витрачає менше енергії при більшій в порівнянні з класичним вентилятором потужності.

Принцип роботи безлопастной вентиляторів Fan Leader в корені відрізняється від звичайного вентилятора. У них застосовується технологія «повітряної турбіни», що дозволяє у багато разів підсилювати потік втягнутого повітря. Повітря через щілини в основі з допомогою електродвигуна подається через воздуховод до кільця, прискорюється і проходить по шестнадцатіградусним скатам у формі крила, які направляють його рух. Додатково в загальний потік засмоктується повітря за вентилятором і втягується повітря навколо вентилятора, що підсилює повітряний потік в 15 разів. Виходить посилене потужне і рівне, без ривків, рух повітря. Безлопатеві вентилятори Bladeless Fan пропускають 0,45 м3 повітря на хвилину. Їх потужність складає 12 Вт

Безлопатеві вентилятори Bladeless Fan купити вигідно в будь-який час року. Влітку - для охолодження, а взимку - для поліпшення вентиляції в приміщенні.


Безлопастной вентилятор Fan Leader

Гарантія, міс.: 12.
Потужність: 35 Вт.
Загальна висота - 58см
Пульт.
Безлопастной
Виробник: Fan Leader.

Информация о компании
  • Fortuna
  • +38(093)244-55-66
  • Компания из г. Одесса
  • Рейтинг продавца:
  • 3 года на портале,
  • 0 отзывов
  • Способы оплаты
  • Предоплата карта "ПриватБанка"
  • Способы доставки
  • Самовывоз
БрендыБренды
Корзина
Ваша корзина все еще пуста...
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing