Знежирювач для газових плит Gas Range Degreaser

Перейти на сайт компании
Знежирювач для газових плит Gas Range Degreaser
102.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
бренд: Weiman Products
Знежирювач для газових плит Weiman Heavy Duty Gas Range Degreaser чистить та надає блиску газовій поверхні, духовій печі, ручкам, піддонам, решіткам, грилевим решіт
Купить
связаться с продавцом

Знежирювач для газових плит Weiman Heavy Duty Gas Range Degreaser чистить та надає блиску газовій поверхні, духовій печі, ручкам, піддонам, решіткам, грилевим решіткам газових барбекю; керамічним, скляним та металевим формам для запікання (Pyrex в т.ч.) приготування страв.

  • Розчиняє стійкий бруд

  • При щоденному використанні забезпечує вигляд абсолютно нової поверхні

  • Видаляє залишки пригорілої їжі та жир

Рекомендовано для: поверхонь торгових марок GE, Frigidaire, Maytag, Whirlpool та усіх поверхонь відомих виробників газових поверхонь.

Застосування: Перед нанесенням переконайтесь, що поверхня холодна. Поверніть сопло в позицію «розпилення», розпиліть засіб безпосередньо на поверхню. Очистіть поверхню з допомогою Губки для газових поверхонь Gas Range Cleaning Pad, попередньо зволоженою, чи паперової серветки. Змийте водою або зітріть вологою серветкою. При складному забрудненні залиште засіб на 30 хвилин. Застереження: Не використовувати на чавунних поверхнях.

Похожие товары