Жилет для мальчика школьный М-921 от т рост 98-146

Перейти на сайт компании
Жилет для мальчика школьный  М-921 от т рост 98-146
130.00 грн/шт UAH
показать оптовую цену
Есть в наличии
артикул: 921
бренд: Попелюшка
  Модная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА. Цена оптовая Жилет шкільний для хлопчиків, виконаний з тканини Кристина або Тиар Жилет школьный для мальчиков, и
Купить
связаться с продавцом

 

Модная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА.

Цена оптовая

Жилет шкільний для хлопчиків, виконаний з тканини Кристина або Тиар
Жилет школьный для мальчиков, исполнен из ткани Кристина или Тиар

 

Жилет шкільний для хлопчиків, виконаний з тканини Кристина.
Жилет школьный для мальчиков, исполнен из ткани Кристина.

     

Ми українські виробники дитячого та підліткового одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 16 років. На ринку України з 2001 року. За ці роки створено понад 800 моделей , які включають в себе : святковий одяг, шкільну форму, сезонно - повсякденний одяг.

ТМ « Попелюшка» пропонує Вашій увазі моделі модного дизайну в яскравій кольоровій гамі, високої якості за доступною ціною. 
У наших вбраннях Ваша дитина буде чудово виглядати на дитячих ранках у садочку, інших урочистостях та  заходах.  З великого асортименту можна вибрати сукні, сарафани, брючні костюмчики з якісних і надійних матеріалів. У будь-якому одязі ТМ ПОПЕЛЮШКА діти будуть почувати себе комфортно і зручно.Наші вироби успішно реалізуються на ринках і в магазинах України і Росії.
З 2004 р. Торгова Марка Попелюшка щорічно бере участь у міжнародній виставці товарів і послуг для дітей « BABI EXPO» в м. Київ.
У 2005 р. ТМ « Попелюшка» отримала Міжнародну нагороду «Європейська якість Міжнародної громадської організації « Асамблея ділових кіл» за : - « наполегливе удосконалення, прагнення досягти високої якості продукції відповідно до європейських стандартів та формування українського ринку якісних товарів та послуг».
У 2010 р. шкільна форма ТМ « Попелюшка» була відзначена на Всеукраїнському конкурсі на кращі зразки шкільної форми.

А також безліч інших номінацій

 

Ви маєте можливість стати нашими партнерами в галузі оптового продажу дитячого одягу від ТМ « Попелюшка»
Будемо раді співпрацювати!

 

 

Похожие товары