Юбка детская школьная м-812 от 8 до 14 лет рост 140-170

Перейти на сайт компании
Юбка детская школьная м-812 от 8 до 14 лет рост 140-170
200.00 грн/шт UAH
Есть в наличии
бренд: Попелюшка
 Цвет-черный,синий, зеленый.Ткань КристинаМодная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА оптом.Цена оптоваяСпідниця для дівчаток шкільного віку. На широкій кокетц
Купить
связаться с продавцом

 

Цвет-черный,синий, зеленый.Ткань Кристина

Модная и качественная одежда от ТМ ПОПЕЛЮШКА оптом.

Цена оптовая

Спідниця для дівчаток шкільного віку. На широкій кокетці по переду і спинці фігурні широкі шлевки. На рівні талії шлевки застрочені для пояса. По переду спідниці чотири глибокі, косі, м'які зустрічні склади. По задній частині спідниці шов в якому застібка блискавка.
Юбка для девочек школьного возраста. На широкой кокетке по переду и спинке фигурные широкие шлевки. На уровне талии шлевки застрочены для пояса. По переду юбки четыре глубокие , косые, мягкие встречные склады. По задней части юбки шов в котором застежка молния.

Ми українські виробники дитячого та підліткового одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 16 років. На ринку України з 2001 року. За ці роки створено понад 800 моделей , які включають в себе : святковий одяг, шкільну форму, сезонно - повсякденний одяг.

ТМ « Попелюшка» пропонує Вашій увазі моделі модного дизайну в яскравій кольоровій гамі, високої якості за доступною ціною. 
У наших вбраннях Ваша дитина буде чудово виглядати на дитячих ранках у садочку, інших урочистостях та  заходах.  З великого асортименту можна вибрати сукні, сарафани, брючні костюмчики з якісних і надійних матеріалів. У будь-якому одязі ТМ ПОПЕЛЮШКА діти будуть почувати себе комфортно і зручно.Наші вироби успішно реалізуються на ринках і в магазинах України і Росії.
З 2004 р. Торгова Марка Попелюшка щорічно бере участь у міжнародній виставці товарів і послуг для дітей « BABI EXPO» в м. Київ.
У 2005 р. ТМ « Попелюшка» отримала Міжнародну нагороду «Європейська якість Міжнародної громадської організації « Асамблея ділових кіл» за : - « наполегливе удосконалення, прагнення досягти високої якості продукції відповідно до європейських стандартів та формування українського ринку якісних товарів та послуг».
У 2010 р. шкільна форма ТМ « Попелюшка» була відзначена на Всеукраїнському конкурсі на кращі зразки шкільної форми.

А також безліч інших номінацій

Ви маєте можливість стати нашими партнерами в галузі оптового продажу дитячого одягу від ТМ « Попелюшка»
Будемо раді співпрацювати!

 

 

 

 

Похожие товары