Ялина голуба

Перейти на сайт компании
Ялина голуба
Ялина голуба
Ялина голуба
500.00 грн/шт. UAH
показать оптовую цену
Есть в наличии
Ялина голуба. Відкритий, закритий грунт. Висота 1-3м. Ціна 500-150грн.
Купить
связаться с продавцом

Ялина блакитна (лат. Picea pungens) - один з видів ялини.

Природний ареал виду - захід Північної Америки від південного сходу штату Айдахо на південь через штати Юта і Колорадо до Арізони і Нью-Мексико. Виростає на висотах 1750-3000 метрів. Найчастіше росте в гірських долинах вздовж річок і струмків, де грунт більш вологий. Вид дуже поширений, охоронний статус оцінюється як з найбільш низькою загрозою.

Опис виду

Ялина блакитна являє собою вічнозелене хвойне дерево, висотою 25-30 м, рідко до 46 метрів. Кора тонка, луската. Крона вузькоконічна у молодих дерев, у старих дерев стає циліндричною. Хвоя довжиною 15-30 мм, ромбічної форми в перерізі. Колір голок від сірувато-зеленого до яскраво блакитного.

Шишки слабо циліндричні, довжиною 6-11 см і шириною в закритому стані 2 см, в розкритому стані до 4 см. Колір шишок від червонуватого до фіолетового, зріла шишка світло-коричнева. Насіння чорне, завдовжки 3-4 мм з зі світло-коричневим крилом довжиною 10-13 мм.

Часто садиться як в одиночних так і групових посадках, широко використовується в пейзажних композиціях ландшафтного дизайну.

Похожие товары